Kolekcja Lanvin w H&M!

H&M już nie każe nam zgadywać. Kolejny luksusowy dom mody, jaki podjął się współpracy ze szwedzką sieciówką to Lanvin! Premiera kolekcji już 23 listopada.

Trzeba przyznać, że H&M jak rasowy pokerzysta grało emocjami swoich klientów. Jeszcze latem podsycano plotki o tym, kto stworzy następną limitowaną kolekcję dla giganta odzieżowego, a ostatnio wystartowała kampania teaserowa , która przyjęła formę świetnie wyreżyserowanej filmowej zagadki.

Czarno-białe klipy zdradzały tylko sylwety siedzących za biurkiem lub stołem projektowym kreatorów. Z czasem filmy się mnożyły i właściwie można było poczuć się trochę zdezorientowanym, a jedynymi wskazówkami były detale - kształt oprawek, dłoni, biżuteria, charakterystyczne buty. H&M obiecało być rozwikłać zagadkę dopiero 9 września , tymczasem już wiemy, że w jednym z klipów miliony internautów patrzyły na odwzorowanie postaci Albera Elbaza - dyrektora artystycznego marki Lanvin !

Alber Elbaz Alber Elbaz  Alber Elbaz fot. EAST NEWS (ZEPPELIN)

fot. East News

Projekt Lanvin (jesień/zima 2010/2011)Projekt Lanvin (jesień/zima 2010/2011)  Lanvin fot. EAST NEWS (ZEPPELIN)

Jaka będzie kolekcja? W tym temacie niestety nadal pozostajemy w kręgu spekulacji. Oficjalne propozycje domu mody na nowy sezon były trochę mroczne, bardzo seksowne i obfite w pióra. Czy kolekcja Lanvin dla H&M pozostanie w tym samym charakterze? Tego nie wiemy, ale sam Alber Elbaz , który będzie autorem jej damskiej części, zdradza nam swoją misję i powód decyzji o podjęciu współpracy z sieciówką.

Firma H&M złożyła nam propozycję współpracy i próby przedstawienia marzeń, jakie stworzyliśmy w Lanvin szerszemu kręgowi odbiorców, a nie po prostu przygotowania tańszych ubrań. W przeszłości odżegnywałem się od tworzenia kolekcji dla masowego odbiorcy, ale zaintrygowało mnie, że w tym przypadku to firma H&M chce być bardziej luksusowa, niż Lanvin miałaby stać się masowa. To było wyjątkowe doświadczenie, podczas którego dwie firmy z przeciwnych biegunów pracowały razem, bo wyznają tę samą filozofię: dostarczać radość i piękno kobietom i mężczyznom na całym świecie - powiedział Alber Elbaz.

Jesteśmy zachwyceni kolekcją Lanvin dla H&M, to szalenie ekscytujące chwile. Lanvin wniesie do H&M francuską tradycję luksusu, nowoczesnego i zarazem radosnego. Jest to kolekcja w typowym dla Lanvin stylu, z charakterystyczną linią i krojem, z dbałością o formę i detal, zarówno w wersji męskiej, jak i damskiej. Listopadowa premiera będzie pełna cudownych niespodzianek - Margareta van den Bosch, creative advisor H&M.

Tym razem eksluzywny dom mody ma więc nie opuszczać poprzeczki - to H&M ma ją podnieść. Uwierzycie? My poczekamy do ujawnienia pierwszych zdjęć, a to ma nastąpić już 2 listopada!

Więcej:

Anja Rubik w magazynie H&M

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.