Kolekcja makijażu Chanel - jesień 2010

Brunatne brązy, pochmurne szarości, aksamitne khaki i niejednoznaczne fiolety. Jesienna kolekcja zatytułowana Les Contrasted de Chanel dedykowana jest wysublimowanym gustom samej ikony - mademoiselle Coco.

Dyrektor kreatywny Chanel Makeup Belg Peter Philips w nowej kolekcji złożył ukłon klasycznym kontrastom - śmiałemu zestawianiu ciemnych i jasnych kolorów, mglistych i neonowych odcieni, klasycznej elegancji i nowoczesności. Wśród jesiennych nowości pojawia się cała gama kosmetyków, ale niewątpliwie króluje róż do policzków Joues Contraste (169 zł) z formułą opartą na kwiatowym aromacie. Kosmetyk w trzech odcieniach (Plum Attraction, Rose Temptation i Pink Explosion) zmknięty w eleganckiej puderniczce z pędzlem i lusterkiem naprawdę pozostawia na policzkach delikatny zapach!

W kolekcji znajdziecie także: nowe odcienie pomadki Coco Rouge Hydrating Creme Lip Colour (137 zł), cienie do powiek Essentiel i paletę Enigma (215 zł), kredkę Le Crayon Khol w nowym beżowym odcieniu Clair (88 zł), wodoodporny liner Le Stylo (100 zł), błyszczyki Levres Scintilantes (117 zł) i nasz ulubiony kultowy lakier do paznokci Le Vernis (99 zł) w kolorach: Jade Rose i niesamowitym Paradoxal .

Wszystkie obejrzycie w naszej galerii!

Więcej:

Nowa kolekcja Guess

Więcej o: