Groszki zapraszają do przyjaciół

Tworzymy wielką Groszkową społeczność!

Od dziś Wasze profile w serwisie Groszki.pl mogą żyć pełnią życia :). Nowa aplikacja umożliwi Wam po zalogowaniu dodawać swoje zdjęcia, zapraszać się do znajomych i pokazywać swoją twórczość - np. własnoręcznie komponowane kolaże . To pozwoli nam się lepiej poznać, a czasem nawet nagradzać najaktywniejszych użytkowników i zapraszać ich do znajomych . Zobaczcie, jak skorzystać z nowych funkcji!

1. Loguję się lub zakładam konto

Groszki - społecznośćGroszki - społeczność Groszki

Żeby w pełni korzystać z aplikacji, musisz się zalogować , a jeśli nie masz konta, najpierw się zarejestrować .

Groszki - społecznośćGroszki - społeczność Groszki

Teraz wszystko już będzie coraz prostsze. Dołącz do społeczności , wybierz nazwę użytkownika , a jeśli już taką masz, dodaj avatar , napisz coś o sobie i opracuj swój profil . Pamiętaj - to on będzie Twoją wizytówką w serwisie.

Groszki - społeczność

2. Chcę dodać zdjęcie!

Stworzyłaś/-eś fajny kolaż, sfotografowałaś swoją stylizację, albo nowe zakupy? Pokaż je wszystkim i podkręć swój Groszkowy wizerunek! Po zalogowaniu i wejściu w profil, kliknij "Dodaj zdjęcie" .

Groszki - społecznośćGroszki - społeczność Groszki

Potem wybierz z dysku, to co chcesz pokazać i dokładnie to opisz (otaguj) odpowiednimi słowami: np. lato, zestaw, do pracy, wakacje.

Groszki - społecznośćGroszki - społeczność Groszki

Dzięki temu innym użytkownikom łatwiej będzie odnaleźć Twoje zdjęcia. Możesz je też zatytułować i opisać. Właśnie stworzyłaś/-eś swoją galerię!

Groszki - społecznośćGroszki - społeczność Groszki

3. Zapraszam do znajomych

Ok. Jesteś w gotowości do zaproszenia innych użytkowników do grona przyjaciół . Chcesz poznać bliżej osobę o podobnym guście, a może mieliście inne zdanie na temat którejś z kolekcji? Zaproś ich do znajomych!

Groszki - społecznośćGroszki - społeczność Groszki

Zaprzyjaźnieni użytkownicy pojawią się w Twoim profilu . O każdym zaproszeniu będziesz powiadomiona/-ny.

Groszki - społecznośćGroszki - społeczność Groszki

W każdym momencie możesz skład swoich znajomych zmieniać i modyfikować, klikając odpowiednie symbole (krzyżyk i haczyk). Spróbuj też skorzystać z wyszukiwarki - wpisz nick i kliknij "szukaj" .

4. Moderuję

Możesz swobodnie przeglądać zdjęcia innych użytkowników i ich znajomych a także je komentować! Pamiętaj jednak o możliwości moderacji . Każdy zalogowany użytkownik jest gospodarzem w swoim profilu: może go modyfikować i usuwać komentarze . W przypadku nieodpowiednich treści, zawsze istnieje możliwość powiadomienia nas o sytuacji za pomocą kliknięcia ''zgłoś do moderacji'' .

Mamy nadzieję, że nowa aplikacja Wam się spodoba i będziecie dzięki niej się świetnie bawić. Być może z czasem nawiążecie też Groszkowe przyjaźnie? Serdecznie zachęcamy do zarządzania swoimi profilami i dodawania zdjęć. Najaktywniejszych użytkowników będziemy zapraszać do znajomych, a także nagradzać w ramach akcji konkursowych. Do zobaczenia w sieci!

Redakcja Groszki.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.