Buty United Nude w Polsce!

Dizajnerskie koturny i obcasy goszczą już w butikach w Nowym Jorku, Szanghaju, Wiedniu i Londynie. Nareszcie przyszedł czas i na nas. Czy Polki pokochają United Nude?

Najprawdopodobniej tak, wszak miłość już od narodzin marki była jej patronką.

Początkiem brandu United Nude było złamane serce. Właśnie zawód miłosny natchnął holenderskiego architekta Rema D Koolhaasa do stworzenia unikalnego buta, który miał być ostatnim dowodem uczucia dla jego wybranki. I choć dziewczyna dawno została już zapomniana, but Möbius przetrwał i stał się zalążkiem założonej razem z anglikiem Galahadem Clarkiem, członkiem dynastii, której nazwisko stoi za znaną na całym świecie marką Clark's, linii United Nude.

Znak rozpoznawczy UN to przede wszystkim odważne wzory z wykorzystaniem ultranowoczesnych tworzyw . W projektach zauważalny jest również architektoniczny rodowód marki, która często odwołuje się do linii i deseni industrialnych. Nazwa nawiązuje do nagości i ma symbolizować prostotę oraz organiczność projektów. Człon "united" wskazuje, że projekty są efektem pracy grup projektantów z różnych krajów i kultur.

Kolekcja wiosna-lato 201 0 silnie nawiązuje do nurtu futurystycznego. Szczególnie mocno eksponowane są geometryczne kształty oraz intensywne kolory.

Nas zaintrygowały szczególnie szpilki z linii Eamz . Model ten jest zainspirowany klasycznym projektem, nawiązującym do krzesła Charlsa i Raya Eames. Model Eamz United Nude jest swego rodzaju odą do dwójki projektantów tego krzesła. Każda, najbardziej wymagająca klientka znajdzie coś dla siebie, zachowując przy tym klasę i kobiecy styl.

Zapraszamy do galerii!

Modele są dostępne w butikach w całym kraju, w firmowym salonie w Gdyni i, już niedługo, w letnim punkcie w Helu. Do kupienia również w internetowym sklepie marki i TU . Ceny: od 230 do 1700 zł .

Karolina Kołodziejczyk

Sprawdź:

Jakie buty powinnaś wcisnąć do walizki?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.