Przegląd portfeli i saszetek

Lato sprzyja portfelowym wypadkom - może czas na nowy?

Wakacje bywają pełne niespodzianek. Często przebywamy w bardzo zatłoczonych miejscach, na przykład na deptaku, plaży czy w kolejce po lody. Tam czyha na nas niebezpieczeństwo kradzieży . Równie dobrze możemy zwyczajnie zgubić portfel. Wielkie wakacyjne torby sprzyjają temu, by wypadł on podczas wylegiwania się na słońcu czy przesiadywania w parku. Podobnie bardzo łatwo może utonąć na spływie kajakowym lub podczas spaceru brzegiem morza. Innym, niż wyżej wymienione, powodem chęci kupna nowego portfela, może być przesąd - skoro ze starym ciągle nie mieliśmy pieniędzy, to może nowy przyniesie nam więcej szczęścia !

Poza raczej nieprzyjemnymi sytuacjami, zakup tego akcesorium może wiązać się z chęcią sprawienia komuś prezentu . Wówczas najlepiej wybierać modele ze skóry naturalnej i w klasycznym kształcie. Nie warto ryzykować z nietypowymi kolorami i materiałami - nie każdy ma taki sam gust, a elegancja w dobrym wydaniu jest zawsze w modzie .

W GALERII znajdziecie portfele, portmonetki i saszetki znanych marek wraz z cenami. Wybierałyśmy tak, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie - obojętnie czy jest wiecznym dzieckiem, elegantką czy fanką trendowych dodatków.

Anna Szulc

Czytaj dalej:

Letnie inspiracje od marki Kazar

Buty w kolorze nude

Więcej o: