Butik Parfois już w Warszawie!

Portugalskie dodatki są już dostępne w stolicy. Kilka dni temu Groszki były świadkiem hucznego otwarcia pierwszego warszawskiego butiku Parfois w Warszawie, a siódmego w Polsce. Zobaczcie co się działo i obejrzyjcie najnowszą kolekcję!

Po roku obecności na polskim rynku, Parfois - portugalska marka eleganckich dodatków i modnej biżuterii - otworzyła swój pierwszy sklep w Warszawie przy ul. Chmielnej 11 .

Parfois w WarszawieParfois w Warszawie mat. prasowe

Warszawa jest dla nas strategicznym miastem. W Madrycie Parfois ma trzy sklepy flagowe przy głównych ulicach - Fuencarral, Goya i Preciados. Są to najlepsze ulice dla butiku, a inwestycje, choć kosztowne, przynoszą wielkie korzyści nie tylko sprzedażowe, ale także wizerunkowe dla całej sieci Parfois w Hiszpanii. W Warszawie nie ma ulic "flagowych", odgrywających tak silną rolę w budowaniu świadomości marki. Wyjątek stanowi popularna wśród mieszkańców ulica Chmielna, dlatego tu właśnie otwieramy pierwszy sklep Parfois - mówi Dimitri Dias, Country Manager Parfois w Polsce.

Parfois w WarszawieParfois w Warszawie mat. prasowe

Parfois to młoda, ale bardzo dynamicznie rozwijająca się marka. Obecnie sieć obejmuje aż 180 sklepów na 20 rynkach na całym świecie m. in. we Francji, Hiszpanii, Portugalii, Rumunii, na Łotwie, Ukrainie, w Rosji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Kuwejcie, Omanie, Bahrainie i Egipcie. Polska jest rynkiem szczególnie interesującym i ważnym dla portugalskiej marki, dlatego w ciągu najbliższych 4 lat Parfois ma zamiar otworzyć aż 40 sklepów na terenie całego kraju. Już dzisiaj jej produkty można kupić w Poznaniu, Krakowie, Gdańsku i Łodzi, Wrocławiu i Katowicach .

Co wyjątkowego tkwi w popularności Parfois ? Przede wszystkim dość przystępne ceny (torby od 79 - 350 zł , naszyjniki od ok. 50 zł , kolczyki od ok. 30 zł ) oraz nowoczesny koncept, polegający m.in. na wprowadzaniu co tydzień nowości w małych ilościach, ale o dużej różnorodności. Asortyment więc dynamicznie się zmienia, trafia do różnych klientek i co ważne - jest rozmieszczony w przestrzeni sklepów w przemyślany i zaplanowany sposób. W butiku Parfois dodatki i biżuteria są posegregowane według kolorystyki i stylu.

Parfois w WarszawieParfois w Warszawie mat. prasowe

Parfois w WarszawieParfois w Warszawie Parfois

W GALERII znajdziecie zdjęcia z otwarcia, podczas którego klientki stylizowała Joanna Horodyńska . Nie pominęłyśmy też nowej kolekcji!

Parfois w WarszawieParfois w Warszawie mat. prasowe

Czytaj więcej:

Co nam dały Trinny i Susannah

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.