Zegarki Calvin Klein

Calvin Klein to nie tylko jeansy, świetne ciuchy i biżuteria. To także stylowe zegarki, które zasługują na uwagę. Nowa kolekcja CK Watches naprawdę ujmuje - prostotą i czystym dizajnem

Wrażenie zrobiły na nas w szczególności cztery modele - wszystkie dostępne są w Polsce.

* Calvin Klein Fly Rose PVD

Calvin KleinCalvin Klein Calvin Klein

Wzorowany na lśniących krzywych i konstrukcji otwartej klatki dla ptaków. Nowoczesna, okrągła koperta została zamknięta za architektonicznie zaprojektowanymi łukami z różowego PVD . Rzeźbę zapinanej na klamrę bransolety, podkreślają schowane za szafirowym szkiełkiem gładkie, niklowane wskazówki oraz muśnięta słońcem srebrna tarcza. Zegarek dostępny jest w trzech rozmiarach : lady, midsize oraz lady-lady .

Sugerowana cena 1 279 zł

Wodoszczelność 30 m

* Calvin Klein Appeal

Calvin KleinCalvin Klein Calvin Klein

Model bardzo elegancki i kobiecy. Kwarcowy mechanizm ukryto w dużej kopercie z polerowanej stali szlachetnej, otaczającej nadgarstek, idealnie się do niego dopasowując. Czarne lub białe tarcze chroni mineralne szkiełko, a ich kolor podkreśla dopasowany, czarny lub biały pasek ze skóry z subtelnym zapięciem bransoletowym. Dostępny w rozmiarach dla pań.

Sugerowana cena 769 zł , PVD - 959 zł

Wodoszczelność do 30 m

* Calvin Klein Delight

Inspirowany delikatnymi i zmysłowymi kształtami . Kwarcowy mechanizm tkwi schowany w kopercie z polerowanej stali szlachetnej, która elegancko oplata nadgarstek. Czarną, lustrzaną lub pokrytą złotym PVD tarczę chroni mineralne szkiełko. Luksusowość czasomierza podkreślają łuki , sztywnej, stalowej bransolety z niewidocznym zapięciem. Dostępny w rozmiarze dla kobiet.

Sugerowana cena 829 zł

Wodoszczelność do 30 m

* Calvin Klein Glam

Calvin KleinCalvin Klein Calvin Klein

Mechanizm tego modelu został ukryty w kopercie z polerowanej stali szlachetnej, zwieńczonej mineralnym szkłem z przezroczystymi bokami . Biała, czarna, beżowa lub jasnoszara tarcza ze wskazówkami z polerowanego niklu czytelnie wskazuje godziny i minuty. Centralnie położona tworzy pod szkłem iluzję przedłużenia paska z czarnej lub białej skóry albo z beżowej i jasnoszarej satyny.

Calvin Klein

Sugerowana cena 1 089 zł

Wodoszczelność do 30 m

Zegarki dostępne są w butikach grupy Swatch.

Czytaj więcej:

Kostiumy kąpielowe Triumph

Więcej o: