Malarska sukienka Click Fashion

Z czym ją nosić?

Sukienka, którą wypatrzyłyśmy jest dowodem na to, że nawet ubranie z popularnej półki cenowej może stać się prawie malarskim płótnem. W impresjonistycznych, plastycznie malowanych i drukowanych kolekcjach specjalizuje się wprawdzie uwielbiany przez kobiety Solar , ale niestety marka często przerasta możliwości przeciętnego portfela.

Znalazłyśmy więc coś, co może być złotym środkiem. Bawełniana sukienka Click Fashion ma klasyczny fason, subtelnie układający się dekolt w kształcie wysokiej łódki i kobieco eksponuje figurę. Surowość i ciemny kolor łamią kolorowe, plastyczne kwiaty jak z obrazu olejnego i nierówna długość rękawów. Florystyczny wzór jest naprawdę bardzo twarzowy i godnie zastępuje biżuterię.

Z czym nosić taką sukienkę ? Radzimy potraktować ją w elegancki sposób. Najchętniej dobrałybyśmy do niej wysokie szpilki na platformie i podłużną kopertówkę. Na wieczór dorzucamy miękki, ultracienki blezer (najlepiej jedwabny) i pasek. A Wy? Z czym byście ją zestawiły? Swoje propozycje podpiszcie nickami - wybierzemy najlepsze i do notki dodamy sondaż. Zobaczymy, czyja propozycja zyska uznanie wszystkich Czytelniczek.

W zestawie: sukienka Click Fashion 149,90 zł , kardigan New Look 99 zł , kolczyki 29 zł (pakamera.pl), bransoleta Asos ok. 27 zł , buty Aldo ok. 300 zł , kopertówka Ochnik 239 zł .

Więcej o:
Copyright © Agora SA