Laptopy Disney Eee PC

Edukacja i rozrywka w bajkowym designie. Jeśli nie masz jeszcze prezentu dla dziecka, a zamierzasz kupić coś z trochę wyższej półki cenowej, zwróć uwagę na Eee PC ze specjalnej serii Disney

Disney Eee PC jest owocem współpracy firmy ASUS i Disney Consumer Products (DCP). Urządzenie zostało opracowane z myślą o dzieciach, jak i rodzicach. Dzięki specjalnemu oprogramowaniu opiekunowie będą mieli możliwość zastosowania ponad 40 opcji kontroli rodzicielskiej.

Komputer ma 8,9-calowy ekran LCD, kartę Wi-Fi, system operacyjny Windows XP Home i łatwe w użyciu oprogramowanie stworzone specjalnie dla dzieci z postaciami z bajek Disneya. Przeglądarki i klient poczty elektronicznej wyposażone są w dodatkowe filtry, dzięki którym dzieci mają dostęp jedynie do bezpiecznych treści, a rodzice mogą decydować z kim ich pociechy korespondują.

Disney Eee PC oddaje magię świata Disneya - od obrazków na pokrywie LCD i kamery internetowej w kształcie Myszki Miki , po pulpit z bajkowymi motywami i specjalnymi aplikacjami.

Dodatkowo netbook zawiera aplikacje, takie jak Disney Mix umożliwiający zarządzanie muzyką i innymi multimediami, Disney Pix służący do edycji i archiwizacji zdjęć oraz Radio Disney. Do Disney Pix dołączono program Disney Bobblehead, dzięki któremu dzieci mogą doklejać zdjęcia swoich twarzy do różnych postaci, wmontowywać je do filmów i widokówek, a także odgrywać scenki taneczne. Radio Disney pozwala dzieciom na odsłuchiwanie w czasie rzeczywistym muzyki z internetu i jednoczesne wysyłanie zamówień na konkretne piosenki. Disney Eee PC zawiera również grę wyścigową, grę do ćwiczenia pamięci i album na zdjęcia.

Korzystanie z komputera jest bezpieczne: wytrzymała konstrukcja i narzędzia zapewniające ochronę. Urządzenie zostało specjalnie wzmocnione, zawiera odporną na zalanie klawiaturę oraz system ShockShield Data Protection , który chroni przed utratą danych przy uderzeniach. Komputer wyposażono też w baterię polimerową wbudowaną w taki sposób, aby dzieci nie mogły się do niej dostać, ani jej usunąć, dzięki czemu nie są narażone na niebezpieczeństwo porażenia prądem.

Netbooki Disney Eee PC są dostępne w sieci sklepów Vobis.W ofercie znajdą się modele w kolorach Princess Pink i Magic Blue wraz z zewnętrznym napędem optycznym i filmem Disneya w specjalnej cenie 1499zł .

Więcej o: