Sonia Rykiel dla H&M - aktualizacja!

W sieci pojawiły się już pierwsze zwiastuny ekskluzywnej kolekcji Soni Rykiel dla H&M. Mamy dla Was kolejne zdjęcia, które mają ukazać się w grudniowym Harper's Bazaar.

Królowa dzianin tym razem pokazała, że można ją ukoronować także w dziedzinie bielizny. Czarne przezroczystości, pudrowe róże, welur i drobne diamenciki spodobają się zwolenniczkom ultrakobiecych rozwiązań.

Pierwsze zdjęcia zdradzają styl kolekcji, która już 5 grudnia pojawi się w 1500 sklepów H&M na całym świecie. Jednego możemy być pewne - będzie seksownie i uwodzicielsko, a linią zawładnie mariaż neo i retro, czyli najbardziej popularne zestawienie tego sezonu. Krój sportowych spodni i spodenek gimnastycznych projektantka sprawnie połączyła z transparentnymi tkaninami i rozetkami w stylu vintage.

News! Buduarowy charakter i romantyczny glamour w sesji zdjęciowej pięknie oddały Caroline Trentini, Lara Stone i Anne Vyalitsyna.

AKTUALIZACJA - Informacje o kolekcji Soni Rykiel dla H&M dawkowane są naprawdę oszczędnie. Już wiemy, że sesja zdjęciowa, prezentująca ekskluzywną linię została wykonana 2 września w Londynie przez Solve Sundsbo . Stylizacje są dziełem Camille Bidault Waddington , która w stylowych zestawieniach świetnie pokazała inspiracje rządzące kolekcją. Właśnie opublikowane zdjęcia zdradzają, że obok szyku lat 40. na wieszakach H&M pojawią się wzory zaczerpnięte z francuskich buduarowych fasonów popularnych w latach 50. Wystarczy spojrzeć na delikatne majtki z podniesioną wysoko talią, charakterystyczną konstrukcję staników i cudowny perłowo-różowy kolor.

Czytaj więcej!

Sonia Rykiel zaprojektuje dla H&M

Czytaj w Znam.to: Biżuteria Anamarko

Więcej o: