Założycielki Rodarte projektują dla sieciówki!

Siostry Kate and Laura Mulleavy, twórczynie ekskluzywnej marki Rodarte postanowiły podjąć się zaprojektowania kolekcji dla popularnej sieciówki Target!

Target to istniejący w USA od 1902 roku dom handlowy, który zajmuje drugą, po słynnym Walmarcie, pozycję na amerykańskim rynku. Już w 2006 roku sieciówka postanowiła wystartować z programem Go International , który ma na celu przyciągnięcie do Target bardziej wymagających, zorientowanych na najnowsze trendy klientów. W tym roku Elementem wspomnianego programu będzie właśnie kolekcja stworzona przez siostry Mulleavy.

Kate i Laura Mulleavy RodarteKate i Laura Mulleavy Rodarte www.rodarte.net

W skład kolekcji wejdzie 55 artykułów , a całość dostępna będzie w sklepach od 20 grudnia 2009 do 6 lutego 2010 . Jeśli więc któraś z Was wybiera się do Stanów Zjednoczonych w okresie świątecznym, może sprawić sobie doskonały (i bardzo tani) prezent bożonarodzeniowy.

Kate i Laura Mulleavy Rodarte

Musimy przyznać, że jesteśmy pod wrażeniem pierwszych zdjęć kolekcji - zaadaptowanie niecodziennych, bardzo skomplikowanych konstrukcyjnie projektów do realiów taniej, masowej produkcji nie mogło być proste!

Dziecięca kolekcja Stelli McCartney dla GAP

Czytaj w Znam.to: Mleczko łagodnie oczyszczające

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.