Jesień w Vagabond

Nowy Jork to stan umysłu - oto motto najnowszej kolekcji Vagabond

'Nowy Jork to nie miejsce. Nowy Jork to stan umysłu' - słowa Woody'ego Allena zadedykowane najbardziej znanej światowej metropolii zabrzmiały w głowach projektantów Vagabond . Marka w sezonie jesień/zima 09/10 utożsamia się z klimatem nowojorskich ulic, krążących po nich fashionistów i artystów, którzy z niesamowitą energią dają inspirację projektantom.

Styl nowojorczyków, będący mieszanką charyzmy oraz bardzo zindywidualizowanego podejścia do mody był świetnym natchnieniem. Dzięki niemu propozycje marki Vagabond na nadchodzący sezon to szeroka gama długich kozaków i botków w stonowanych, spokojnych kolorach, ale też sportowych modeli z mocnymi detalami. Wśród klasycznych mokasynów, znajdziemy także kozaczki za kostkę na solidnych, wysokich obcasach. Wszystko to w modernistycznym stylu lat 90.

Króluje czerń, w szczególności w zamszowym wydaniu. Jesienną aurę przywołują też barwy zgniłej zieleni i rozmaite odcienie rudości i brązów. W sezonie jesień/zima 09/10 Vagabond to przede wszystkim szerokie, solidne obcasy , długie, często za kolano cholewki, masywne platformy i lekko kwadratowe noski, czyli wielki come back klimatów vintage. I to doprawiony nowojorskim eklektyzmem i niebanalnością!

Torba Kazar

Kozaki Springfield

Czytaj w Znam.to: Biustonosz na co dzień

Więcej o:
Copyright © Agora SA