Kolekcja zegarków Hello Kitty

Dla małych lub troszkę starszych dziewczynek

Najsłynniejsza postać kreskówek japońskiego producenta Sanrio w najnowszej kolekcji zegarków Flik Flak wzbudza zachwyt przede wszystkim wśród dzieci. Dorośli natomiast docenią na pewno to, że nowy produkt grupy Swatch reprezentuje szwajcarską jakość i ma misję edukacyjną - w formie zabawy tłumaczy maluchom koncepcję czasu. Jest poza tym praktyczny dzięki aluminiowej kopercie i wodoszczelnym rozwiązaniom. Nic mu się nie stanie, jeśli ktoś zostawi go w kieszeni spodni, które powędrują do pralki.

Design urzeknie przede wszystkim młodsze dziewczynki. Jednak Groszki są pewne, że nie pogardzą nim nawet te całkiem już duże.

W skład serii wchodzą trzy kolorowe zegarki i fantazyjny budzik. Pierwszy - Hello Kitty Angel - to najsłodsza wersja, nawiązująca do krainy wesołych miasteczek, pluszowych misiów, chmurek, i aniołków (155 zł ).

Drugi - Hello Kitty and Pencil Pot to połączenie czerwonej koperty wyposażonej w odporny mechanizmem z dziecięcą dekoracją: motywem wstążek, ciasteczek, truskawek i żółtą wskazówką. Do każdego z zegarków producent dołączył dekorowane ołówki i przeznaczony do ich przechowywania kolorowy kubek (175 zł ).

Ostatni z zegarków na rękę wprowadza dziewczynki w świat mody. Model Cute Fashion to trendowe połączenie czerni i różu a także delikatne, wesołe detale. Rozróżnienie koloru wskazówek pomoże odpowiednio odczytać czas (155 zł ).

Budzik uzupełnia słodką kolekcję. Na jego tarczy wirują zwierzątka i słodkie dziewczęce wzory. Przycisk wyłączający alarm ma kształt mydlanej bańki (130 zł ).

Szukaj w salonach Swatch .

T-shirty ze zwierzakami Pull and Bear

Romantyczne kostki lodu

 Czytaj w Znam.to: Mój ulubiony lakier do włosów

Więcej o: