Nowa kolekcja Stelli McCartney dla Adidas

Ciesząca się olbrzymim powodzeniem kolekcja Adidas by Stella McCartney wkracza właśnie w sezon jesień/zima 2009. W jaki sposób? Burząc tradycyjne podejście do odzieży, a także kolejny raz udowadniając, że stanowi prawdziwe połączenie stylu i komfortu. A wszystko to utulone organiczną bawełną i ekologicznymi tworzywami.

Kolekcja Adidas by Stella Mc Cartney jesień/zima 2009 jest pełna życia i energii. Oferuje wyraziste i innowacyjne zestawy strojów w charakterystycznych barwach, bezpieczne dla środowiska materiały, błyszczące wzory, włókna o wysokim połysku i grafiki połączone z najnowszymi technologiami Performance oraz niespotykaną dbałością o szczegóły tożsame dla Stelli.

Propozycje Adidas by Stella McCartney jak zwykle pojawiają się w kilku zróżnicowanych tematycznie i stylistycznie liniach:

Wintersports - eleganckie, podkreślające seksowną sylwetkę ubrania przeznaczone do szybkich zjazdów na nartach, oraz wygodne, nowoczesne stroje wykonane z czesanej bawełny idealne na spacery po miasteczkach narciarskich. Wyróżnia się monochromatyczną paleta kolorystyczną i eleganckimi krojami stworzonymi ze szczególnym uwzględnieniem izolacji i ochrony. Inspirowana jest szybkimi wyścigami narciarskimi i wykorzystuje tkaniny o wysokiej elastyczności oraz delikatne lamówki dla podkreślenia seksownych kobiecych kształtów. Na kolekcję użytkową silny wpływ miał styl kanadyjskich społeczności górskich bogaty w szykowne kraciaste czesane tkaniny oraz kołnierze imitujące owczą wełnę inspirowane starymi kurtkami lotniczymi.

Running - połączenie gładkich, zmysłowo lśniących materiałów i wzorów, charakterystycznych radosnych i kolorowych kropek, delikatnych tłoczonych szczegółów w kształcie serca, a także szykownych plis. Elementy centralne tej linii na sezon jesień/zima 2009 to błyszczące, stylizowane na mokre legginsy Performance Long Tight w kolorze czarnym oraz wygodna kurtka CU Run Jacket zdobiona nadmiarowymi graficznymi motywami chmur burzowych w stłumionych barwach szarości. Obuwie obejmuje nową propozycję Nopeusrunner stworzoną w oparciu o specjalną technologię biegową produkowaną przy użyciu ekologicznych materiałów osiągających najlepsze oceny w wewnętrznych testach ekologiczności materiałów marki adidas. Absolutnie niezbędna dla każdej kobiety okaże się stylowa, funkcjonalna i lekka kurtka Pack Away Jacket wykonana z tafty wtórnego pochodzenia. Kurtka wyposażona jest w technologię ClimaProof Rain i daje się bardzo łatwo zapakować do kieszeni - jest idealna w sytuacji, gdy niespodziewanie złapie cię deszcz!

Obok serii Wintersports i Running na sezon jesień/zima 2009, tegoroczna kolekcja wciąż oferuje nowe produkty w znanych już liniach Tennis , Golf , Cover Ups , jak również Gym Studio , Gym Yoga , Gym Dance , oraz nową poprzedzającą letnią kolekcję strojów rekreacyjnych Pre-Summer .

Sklepy, w których można znaleźć kolekcję Stelli McCartney: Adidas Concept Store - CH Złote Tarasy, Warszawa Sklep Adidas Mars Sport - CH Arkadia, Warszawa Sklep Adidas Mars Sport - CH Galeria Mokotów, Warszawa Sklep Adidas PHU Świercz - CH Madisson, Gdańsk

Orientacyjne ceny:

odzież:

od ok. 199 zł za top Tennis Performance Bra Top lub spodenki Performance Hot Pant

do ok. 1319 zł za kurtkę z serii Golf Performance

buty:

od ok. 300 zł za baleriny Ordile

do ok. 960 zł za zimowe buty Neevio

akcesoria

od 109 zł za ogrzewacze do nóg

do ok. 659 zł za torbę Odkrite Big Bag

Twarz kampanii - Hilary Rhoda

Kolekcja Sensous Gold Est?e Lauder 

Trampki Pull and Bear

Czytaj w Znam.to: Kolejny kosmetyk żerujący na nadziejach kobiet

Więcej o: