Perfumy Harajuku Lovers

Świat oszalał na punkcie Harajuku Girls wylansowanych m.in. przez Gwen Stefani. Ich podobizny możesz mieć teraz na półce z perfumami!

Wystarczy odwiedzić Sephorę. Znajdziesz tu 5 różnych zapachów zamkniętych w flakoniki, których strzegą urocze laleczki Harajuku. Każda ma inną osobowość - z którą się utożsamisz?

- G to Go - prawdziwa liderka, szefuje wszystkim, choć w ubranku stylizowanym na Alicję z Krainy Czarów wygląda słodko i niewinnie. Taki jest też kryjący się wewnątrz zapach: oparty na nutach manadarynki, kokosu, frezji, jabłka, jaśminu i kwiatu bawełny.

- Love to Go - słodka i kochająca, co zdradzają serduszka w jej fryzurze i na ubranku. Zapach również pełen jest miłości - oparty na różowym pomelo, bergamotce, róży i kremowej wanilii.

- Lil' Angel to Go - miła i opiekuńcza, ale lubi chodzić własnymi drogami, nie jest świętoszkiem. Jej zawadiacki charakter podkreśla króciutki mundurek. W zapachu wyczujesz: malinę, porzeczkę, gruszkę, różę i... owocowe cukierki.

- Music to Go - charyzmatyczna dusza towarzystwa o wyjątkowym poczuciu humoru. Marynarski mundurek i buty bokserki podkreślają jej charakterek. Zapach opiera się na nutach kwiatowych, jaśminu, piżma, gruszki, lasu.

 - Baby to Go - urzeka stylem baby doll. To prawdziwa mała kokietka, której spojrzenie powala mężczyzn na kolana. Zapach jest tak słodki jak ona - oparty na frezji, kwiatach pomarańczy, wanilii i białej róży.

Którą wybierasz? Szukaj w Sephorze, mając w portfelu 170 zł. Cena dotyczy flakonika 30 ml.

Ciekawostka: W projektach laleczek maczała palce Gwen Stefani. Kampania reklamowa natomiast przypomina nam reklamę perfum Moschino I love love sprzed kilku lat. Z lewej strony Harajuku, z prawej Moschino.

Modna jazda - zestawy na rolki

Converse na jesień

Czytaj w Znam.to: Kochać - jak to łatwo powiedzieć!

Więcej o: