Orientalne bikini Butik na dwa sposoby

Moda plażowa to w tym sezonie morze wątpliwości. Co założyć na upalne dni spędzane na plaży a co na wieczorne party przy basenie? Rozwiążemy ten problem jednym naprawdę dobrym bikini. Drogie Groszkinie - oto komplet Butik - wasz złoty środek.

Kostium utrzymany jest w kolorystyce turkusu, zieleni i czerwieni. Natychmiast kojarzy się z nadmorskimi spacerami, botaniką, głębią morza, wschodzącym i zachodzącym słońcem. Bogata ornamentyka niesie echo orientalnych wypraw, nawiązuje do tureckich gobelinów i bałkańskiego folku.

Krój świetnie podkreśli figurę - dzięki wiązaniu na karku miękkie miseczki atrakcyjnie ułożą biust, a mocno wykrojone figi optycznie wydłużą delikatnie opalone nogi.

Bikini jest dwuczęściowe, co stanowi praktyczne rozwiązanie i stwarza wiele możliwości dodatkowych stylizacji. Jeśli nie wierzycie, zobaczcie, jak bardzo odmieni je dobór akcesoriów .

Wersja dzienna czyli spaceruj, opalaj się i czerp radość z upału:

B ikini Butik 59 zł, sandały New Yorker 54,95 zł, korale New Yorker 29,95 zł, okulary New Yorker 7,95 euro, bransoletka New Yorker 2,95 euro

Wersja wieczorowa czyli imprezuj na beach party i czaruj po zachodzie słońca:

Bikini Butik 59 zł, bransoletka, pierścionek, torebka H&M , buty Baldowski 312 zł

ShutterstockShutterstock Shutterstock

Krótka historia bikini

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.