Nowa ekologiczna seria Dr Irena Eris

Zdrowo się odżywiasz i prowadzisz ekologiczny tryb życia? Teraz Twoja kosmetyczka też może być eko!

Nowa seria pielęgnacyjna Dr Irena Eris TECHNOLOGY INSIDE ECOLOGY to połączenie wysokiej jakości pielęgnacyjnych kosmetyków i przyjaznych środowisku biodegradowalnych opakowań. Znajdziesz w niej coś dla siebie, jeśli szukasz dla swojej skóry całodobowego nawilżenia lub chciałabyś zatrzymać czas - mimo wszystko w zgodzie z naturą.

Nowa linia przeznaczona jest dla kobiet w każdym wieku, począwszy od 25 roku życia. Zawiera zarówno kremy nawilżające, przeciwzmarszczkowe, jak i preparaty pielęgnacyjne do stosowania pod oczy .

Każdy z nich posiada skład wzbogacony o ekologiczne, naturalne pierwiastki, takie jak: błękitne algi, wyciąg z ryżu i kukurydzy, ekstrakt z oliwek, pszenicy i azjatyckiej trawy. Ich ekodziałanie zostało spotęgowane przez bezpieczną kombinację nowoczesnych technologii opartych na użyciu peptydów, aminokwasów i środków stymulujących syntezę kolagenu. A wszystko to zamknięte w ascetycznych, w pełni ekologicznych słoiczkach i papierowych opakowaniach bez zbędnych zdobień, które mogłyby stanowić obciążenie dla biodegradacji.

Groszki szczególnie chętnie będą używać kremu nawilżająco-rozjaśniającego pod oczy, żeby każdego ranka cieszyć się świeżym spojrzeniem. Oczywiście po ekologicznym, zdrowym śniadaniu.

Ceny kremów z serii nawilżającej: 55 - 75 zł

Ceny kremów z serii przeciwzmarszczkowej: 75 - 105 zł

Do nabycia w drogeriach w całej Polsce.

Dr Irena ErisDr Irena Eris Dr Irena Eris

Dr Irena ErisDr Irena Eris Dr Irena Eris

Nanotechnologia w linii Prosystem Home Care Dr Irena Eris

Znam.toZnam.to Znam.to

Masło do ciała Super Supreme Body Butter

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.