OLAY Regenerist - precyzyjna pielęgnacja

Marka OLAY oferuje kolekcję kosmetyków, ukierunkowanych na działanie odmładzające, komórka po komórce, bez drastycznych metod.

Marka OLAY w linii Regenerist oferuje cztery nowe produkty, które skupiają swoje działanie na obszarach skóry szczególnie narażonych na procesy starzenia , zapewniając precyzyjną pielęgnację . Produkty z tej serii to innowacyjny wymiar odmładzania skóry oraz holistyczne podejście do jej pielęgnacji. Dostosowane do wyspecjalizowanych celów i miejsc stanowią system precyzyjnej regeneracji skóry, komórka po komórce .

Linia Regenerist to następujące produkty:

Termo-Peeling Do Mycia Twarzy z Mikro-Perełkami - wykorzystuje samorozgrzewającą się technologię aktywowaną wodą. Peeeling lekko rozgrzewa skórę co sprawia, że produkt wnika w głąb porów, precyzyjnie oczyszczając cerę.

Cena: 39,99 PLN

Krem Ujędrniająco-Modelujący - napina wyselekcjonowane obszary starzejącej się skóry na twarzy - wokół oczu, owalu twarzy i szyi. Kosmetyk redukuje zmarszczki i linie mimiczne, przywraca skórze elastyczność i jędrność oraz piękny owal twarzy.

Cena: 79,99 PLN

30-sekundowe Serum Wypełniające i Zamykające Zmarszczki - błyskawicznie wygładza zmarszczki oraz linie mimiczne już w 30 sekund. Dzięki temu cera wygląda młodziej przez cały dzień. Serum zostało stworzone specjalnie z myślą o wypełnieniu zmarszczek. Serum wnika w duże zagłębienia i tworzy silikonową mikro-siateczkę. Dzięki temu natychmiast wypełnia je, tym samym redukując ich widoczność.

Cena: 64,99 PLN

Odmładzająca Bezbarwna Pomadka Do Ust - redukuje pionowe zmarszczki i daje efekt regeneracji, jednocześnie powiększając i wypełniając usta. Zawarty w pomadce kompleks hydra-peptydowy, mikro-wypełniacze oraz witamina E natychmiast regenerują skórę ust, dając efekt wygładzenia.

Cena: 64,99 PLN

Czytaj w Znam.to: Aromatyczny olejek drenujący Sanoflore

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.