Trampki Bata

Kolekcja Canvas

Trampki to jedne z najbardziej wygodnych butów . Choć swoją historię rozpoczęły sto lat temu w sporcie, dziś noszone są przy niemal każdej okazji. Nawet do garnituru!

BataBata Bata

Canvas , nowa kolekcja marki Bata , to linia nowoczesnych, ale pełnych prostoty trampek, klapek i japonek . Jej wyrazistym elementem są mocne kolory: bordowy, czerwony , granatowy, szarozielony. Wszystkie modele trampek wykonane są z płótna, w specjalnej, nieco spranej wersji. Charakterystycznymi zdobieniami są przeszycia białą nicią i dziurkowania. Niektóre modele dekorowane są geometrycznymi wzorami. Do wyboru są trampki na gładkiej, dwukolorowej lub grubszej i wyprofilowanej.

BataBata Bata

Panowie mogą przebierać w przeróżnych wersjach trampek i tenisówek: na gładkich lub wzmocnionych podeszwach, bez ozdób lub dekorowanych aplikacjami, wykonanych z dobrej jakości skóry łączonej często z innymi materiałami.

BataBata Bata

Obuwie na upały to w kolekcji kolorowe sandały na wygodnych, tłoczonych podeszwach, z szerokim paskiem zabezpieczającym kostkę. Także tutaj obowiązuje kolorystyka naturalna. Letnie japonki wykonane są ze skóry, dodatkowo zdobionej kolorowymi nadrukami lub wyrazistym szwem.

Kolekcję uzupełniają torby wykonane z denimu , skóry i kanwy, inspirowane stylem wojskowym (szarozielone kolory, skórzane detale, sprzączki).

Szukaj w sklepach Bata .

Więcej o: