Future Earth MAC

MAC dla pielęgnacji

Marka MAC , która znana jest z wysokiej jakości kosmetyków do makijażu sprzedawanych w prostych, minimalistycznych opakowaniach, doda niedługo do listy swoich serii kosmetyki pielęgnacyjne . Opakowania nadal będą bardzo klasyczne, ale ich zawartość co najmniej zaskakująca.

Future Earth to linia pielęgnacyjna, która opiera się na pyle wulkanicznym z wyspy Vanuatu. Intensywnie czarny pył jest składnikiem oczyszczającego skórę żelu Volcanic Ash Exfoliator i zawiera bogactwo minerałów i siarki. Kryształki cukru działają jak peeling, pozwalając pyłowi głębiej nawilżyć skórę. Cena 75 zł .

W skład linii wchodzi też dwufazowa złuszczająca pomadka Prep + Prine Microfine Lip Refinisher , która pomaga pozbyć się łuszczącej się skóry, jednocześnie nawilżając i wyrównując jej powierzchnię. Cena 65 zł .

Ostatnim elementem linii jest mgiełka wodna Charged Water , wzbogacona jonami diamentu i aromaterapeutycznymi zapachami zielonej herbaty i cytrusów. Nabłyszcza, nawilża i rewitalizuje skórę. Cena 90 zł .

Kosmetyki będą dostępne w czerwcu w salonach MAC w Złotych Tarasach w Warszawie, Galerii Krakowskiej w Krakowie i Magnolia Parku we Wrocławiu.

MACMAC MAC

Więcej o: