Paprocki, Brzozowski i Reserved wystartowali!

Kolekcja Paprockiego i Brzozowskiego dla Reserved już w sklepach

Od piątku 7 marca w wybranych salonach Reserved będzie można kupić limitowaną kolekcję duetu projektantów Paprocki&Brzozowski.

O pokazie specjalnej kolekcji Paprocki&Brzozowski for RE Groszki już informowały - to pierwsza polska tak zwana kolaboracja znanych projektantów z popularną siecią odzieżową. Efekt tej współpracy właśnie trafił do wybranych salonów marki w Polsce i 10 krajów europejskich, w których Reserved ma swoje sklepy.

ReservedReserved Reserved

W czwartek wieczorem goście zaproszeni do warszawskiego salonu marki przy ul. Marszałkowskiej mieli okazję jako pierwsze osoby w Polsce przymierzyć i kupić ubrania z logo Paprocki&Brzozowski for Reserved. Ceny okazały się zaskakująco przyjemne dla portfela - od 49 PLN za t-shirty po 199 PLN za sukienki . To właśnie wiosenne zwiewne sukienki cieszyły się największym zainteresowaniem wśród zaproszonych pań - przed przymierzalniami ciągnęły się całkiem spore kolejki, w których można było zobaczyć wiele znanych twarzy. Na premierze kolekcji pojawili się między innymi Marcin Tyszka, autor zdjęć do kampanii reklamowej, Karolina Malinowska, Beata Sadowska, Ilona Felicjańska i Robert Kupisz.

LPP, właściciel marki Reserved, traktuje współpracę z Marcinem Paprockim i Mariuszem Brzozowskim prestiżowo. To okazja, by obok promowania marki, pokazać polski design, dlatego firma zdecydowała się wprowadzić ten projekt także w innych krajach, choć duet Paprocki&Brzozowski poza granicami Polski jest właściwie nieznany. Wygląda jednak na to, że za kilka tygodni sytuacja może się zmienić. Kolekcja została oceniona pozytywnie przez polskie magazyny modowe, spodobała się także internautkom na forach dyskusyjnych poświęconych modzie . Teraz pora na klientki Reserved.

ReservedReserved Reserved

Niestety, nie wszystkie modele pokazowe zostały skierowane do produkcji - zabrakło między innymi trencza z szerokimi rękawami oraz szortów. Wśród ubrań , które trafiły do sprzedaży, są dżinsy , sukienki, t-shirty , topy, koszule i spódnice oraz dodatki - paski i torebki . Wszystko zgodne z najnowszymi trendami , nadające się do noszenia na co dzień, a przede wszystkim noszące wyraźne cechy stylu, do którego duet projektantów zdążył przyzwyczaić swoje klientki i osoby interesujące się modą.

Kolekcja jest limitowana, niestety będzie dostępna w ograniczonej liczbie egzemplarzy, a ubrania zaprojektowane przez projektantów trafią jedynie do dwudziestu trzech salonów Reserved w Polsce (na 120 istniejących).

Więcej o: