Zaczaruj jesienną fryzurą

Zmieniamy fryzurę na jesień...

Fryzury wyrażają nasza osobowość, zdobią i podkreślają urodę. Na ten sezon styliści proponują wiele ciekawych wariantów - wśród nich na pewno każda z nas znajdzie coś dla siebie. Jesienią modne będą kolory czekoladowe, karmelowe, kasztanowe, mokka - czyli wszystkie najpiękniejsze odcienie brązu. Łączymy je ze złotem. Jednak w palecie barw nie może zabraknąć też głębokich czerwieni takich jak: mahoń, wiśnia, tycjan.

fryzury

1.Naomi Campbell 2. Paris Hilton

Jeśli chodzi o blond - to tylko naturalny, pełny. Co najważniejsze - w tym sezonie zapominamy o pasemkach. Możemy mieszać kształty i style od lat 30. do 70. Modne są geometryczne formy, proste cięcia i włosy. Do łask wracają prostownice. Kręcone włosy będą obecne jedynie w postaci lekkich fal w klimacie lat 40. Dominują krótkie fryzurki, które będą przyciągać i wabić jak nigdy. Wykluczone są nieokiełznane kosmyki, mocno pocieniowane włosy czy ogólny nieład na głowie. Włosy maja być lśniące i zdrowe - to zalecenie stylistów odnieść można do każdego sezonu. Wracamy do nabłyszczających lakierów, nadających blask, utrwalających i podnoszących fryzurę. Fryzury są wyrafinowane i koniecznie wielofunkcyjne, tak by pasowały do stylu życia, które wymaga od współczesnej kobiety nieustających zmian. Modne są cięcia na tzw. chłopczycę, do których zaliczyć możemy fryzurę na pazia.

fryzury

1. Jennifer Aniston 2. Sienna Miller

Hitem jest ścięcie a'la bob. Należy ono do klasyki fryzur. Posiada same plusy: jest prosta i nie wymaga wielu zachodów ze stylizacją. Klasyczny bob to włosy ścięte do linii brody na równej długości. Bob to fryzura ponadczasowa - od lat nosi ją naczelna amerykańskiego "Vogue". Nie pasuje jednak do każdego typu urody. Zalecana jest raczej kobietom o trójkątnych, pociągłych twarzach ze szpiczastą brodą. Dobrze ułożona fryzura jest doskonałym dodatkiem stroju, a to czy długa czy krótka - nie ma najmniejszego znaczenia.

fryzury

1. Jodie Foster 2. Kylie Minogue

Zobacz modną fryzurę Kasi Stankiewicz - Groszki uwielbiają ten teledysk (4 ręce)

tekst - Marta Kruszyńska

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.