W czym trzymać buty?

Przezroczyste? Kartonowe? Białe czy kolorowe? Pudełka na buty na każdą okazję...

Pokazywaliśmy już jak radzić sobie z butami, dzisiaj chcemy rozwinąć ten temat...Anthea Turner , kobieta, która zna się na utrzymaniu porządku w domu, uważa, że buty najlepiej przechowywać w przezroczystych pudełkach - dzięki temu można oszczędzić czas na szukaniu.

pudełka na buty

PURENOMADE

Jeśli kupujesz buty w sklepach sieci Zara, Mango lub H&M, to zwykle nie dostaniesz do nich kartonu, więc możesz mieć problem z ich przechowywaniem. Na całe szczęście w Polsce można już znaleźć przeźroczyste pudełka, podobne do tych, które wychwala Anthea. Znajdziesz i zamówisz je na stronie internetowej firmy Transbox.

pudełka na buty

PURENOMADE

W sieci można znaleźć też inne strony internetowe, oferujące sprzedaż podobnych, ale nie wszystkie wysyłają do Polski. Jednym z wyjątków jest Clear-Shoe-Boxes - znajdziesz tam przezroczyste pudełka w dwóch rozmiarach, w cenie ok. 40 dolarów za 10 sztuk.

pudełka na buty

PURENOMADE

Jeśli jednak wolisz tradycyjne zakupy, to specjalne plastikowe pojemniki na buty kupisz m.in. w sieci This&That. Są dość ozdobne i wykonane z trochę grubszego plastiku, ale kosztują nieco więcej niż poprzednie - 69 PLN za dwa (różnej wielkości). Przy odrobinie samozaparcia i instynktu łowieckiego przezroczyste pudełka znajdziesz w Ikea lub supermarketach. Groszki nie widziały tam jednak pudełek przeznaczonych specjalnie na buty. Jednakże w tych sklepach można znaleźć inne - kartonowe lub plastikowe pojemniki o wymiarach umożliwiających przechowywanie butów. W Ikei i w Sia można znaleźć pudła z tworzywa przypominającego sztuczną skórę - czasem oznaczone jako pudełka do przechowywania ubrań, płyt DVD, itp.

pudełka na buty

PURENOMADE

Jeśli wolisz ozdobne kartonowe pudełka, to dobrym pomysłem jest kupienie kolorowych pudełek na prezenty - można je kupić i w Empiku, i w niemal każdym sklepie z upominkami.

Obejrzyjcie teledysk, w którym buty nie leżą grzecznie w pudełku.

PUDEŁKA NA BUTY W INTERNECIE

POMYSŁY GROSZKÓW

TRANSBOX

CLEARSHOEBOXES

SIAHOMEFASHION

THECLEARBOX

Więcej o: