Ekskluzywny świat Chanel

Jeśli uwielbiasz ekskluzywne gadżety i śledzisz na bieżąco kolekcje najbardziej prestiżowych marek, to zapraszam Cię na wyjątkową podróż z marką Chanel.

Marki Chanel nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Od lat kojarzona jest z elegancją, wysmakowanym stylem i ekskluzywnością. Nawet jeśli nie każdy może sobie pozwolić na zakup szykownych ubrań Chanel , na pewno każdy z przyjemnością śledzi trendy kreowane przez tę markę. Zobaczcie co proponuje marka Chanel na sezon Wiosna - Lato 2007.

Chanel - Wiosna -Lato 2007

Chanel - Wiosna - Lato 2007

ISKRZĄCY DUET ZŁOTA I SREBRA.

Sezon wiosenno-letni bezwzględnie należy do iskrzącego duetu srebra i złota. Chanel prezentuje go zarówno w makijażu, strojach jak i akcesoriach. Jeśli marzysz o stylowym makijażu w stylu Chanel oto kilka naszych propozycji:

Chanel - Wiosna -Lato 2007

* górna powieka powinna być bardzo skrupulatnie podkreślona srebrnym cieniem, dolna natomiast wyrazistym cieniem w kolorze złotym (w celu uzyskania wyraźnego kontrastu).

* na górnej powiece nie może zabraknąć czarnej kreski, wykonanej czarnym eyelinerem. Pamiętaj również o dokładnym wytuszowaniu rzęs czarną mascarą.

* cera powinna być świeża i niemal alabastrowa. Nie podkreślamy policzków różem, ani pudrem brązującym.

* usta również pozostają w swoim naturalnym odcieniu. Można je ewentualnie podkreślić delikatnym, bezbarwnym błyszczykiem.

* paznokcie koniecznie powinny lśnić - najlepiej umalować je srebrnym lakierem Chanel.

Chanel - Wiosna -Lato 2007

Chanel - Wiosna-lato 2007

W profesjonalnym makijażu podkreślamy tylko jedną część twarzy. Nowy makijaż Chanel skupia się przede wszystkim na oczach, które mają być iskrzące, zmysłowe i odrobinę tajemnicze. Pozostała część twarzy pozostaje niemal nie naruszona.

Taki makijaż idealnie komponuje się eleganckimi strojami marki Chanel.

Chanel - Wiosna -Lato 2007

PONADCZASOWE KOLORY

Najnowsza kolekcja Chanel została zaprojektowana przez uznanego projektanta Karla Lagerfelda , który kieruje Domem Mody Chanel od 1983 roku. Wszystkie projekty utrzymane są w prostym, eleganckim i bardzo kobiecym tonie. Lagerfeld szuka siły w ponadczasowych, kolorach: czerni, bieli, złocie i srebrze. Kobieta w wydaniu Chanel jest bardzo zmysłowa, ale jednocześnie niezwykle świeża i świadoma swojego piękna.

Chanel - Wiosna -Lato 2007

Kolekcja Chanel to niezwykle umiejętne połączenie prostoty i elegancji, minimalizmu i szykownego looku. Zachowane są wszystkie proporcje, świadczące o dobrym, wysmakowanym stylu, a jednocześnie można w niej zauważyć elementy, które od lat bezwzględnie kojarzą się ze stylem Chanel.

Chanel - Wiosna -Lato 2007

NAJCIEKAWSZE ELEMENTY KOLEKCJI

Najmocniejszymi elementami kolekcji są:

* stylowe, garniturowe żakiety, które ujmują elegancją i szykownością.

* przepiękne akcesoria: bransolety, naszyjniki i brosze, a także urocze torebki i oczywiście buty, które tej wiosny są odrobinę futurystyczne (niemal kosmiczne)

* letnie sukienki zawierające złote elementy oraz bardzo krótkie szorty wyraźnie eksponujące nogi.

Chanel - Wiosna -Lato 2007

Chanel - Wiosna -Lato 2007

Chanel - Wiosna -Lato 2007

Wiosna - Chanel 2007

Więcej o: