"Moda na sukces" wraca na ekrany telewizorów

Jak podaje branżowy portal WirtualneMedia.pl, serial "Moda na sukces" niedługo wróci na antenę.

Za nami już 2 ciężkie lata bez informacji o tym co nowego u rodu Forresterów i reszty. Na szczęście życie bez "Mody na sukces" w telewizji dobiegają końca.

Od 9 listopada "Moda na sukces" powróci do naszych domów. Taką ofertę przygotowała dla nas stacja Nowa TV. Operę mydlaną rozpoczną od 6048 odcinka, czyli od momentu, kiedy Telewizja Polska wycofała się z jej emisji. Odcinek został nakręcony w 2011 roku.

Serial będzie pokazywany na Nowa TV od poniedziałku do piątku o godzinie 19:30.

 

Od 2014 roku, kiedy Telewizja Polska usunęła "Modę na sukces" ze swojego pasma emisyjnego, telenowelę można było oglądać w internecie na Player.pl. Początkowo widzom udostępniano pięć nowych odcinków tygodniowo - po jednym dziennie. Później serwis z filmami i serialami online ograniczył udostępnianie odcinków do dwóch tygodniowo.

Trudno powiedzieć czy serial cieszył się zainteresowaniem, bo jak informuje portal WirtualneMedia.pl, Player.pl nie udostępnił żadnych danych dotyczących oglądalności.

Nowa TV to nowa stacja, będąca częścią multipleksu MUX-8, którego właścicielem jest ZPR Media (Eska, Super Express, Murator) oraz TV Spectrum. W opisie stacji widnieje, że ma być to kanał uniwersalny, który zapewni widzom zarówno rozrywkę, jak i publicystykę i informacje.

Stacja otrzymała niedawno koncesję na nadawanie naziemne. Jest jedną z czterech propozycji MUX-8. Do końca roku na ekranach telewizorów pojawią się jeszcze staje Zoom TV, WP oraz Metro TV.

Do premiery "Mody na sukces" na kanale Nowa TV jeszcze kilka tygodni.

Przez ten czas warto ponownie wczuć się w klimat. Proponujemy, więc zestawienie najlepszych kłótni serialowych bohaterów.

Miłego oglądania!

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.