Ma 81 lat i pozuje nago w nowej kampanii Bohoboco

W najnowszej kampanii reklamowej popularnej polskiej marki Bohoboco pojawiła się 81-letnia modelka i aktorka Helena Norowicz.

Helena Norowicz kilkanaście lat temu przeszła na emeryturę i pożegnała się z grą w teatrze. Rok temu doszła chyba jednak do wniosku, że życie emerytki nie jest dla niej. Gdy dostała propozycję zostania modelką, była zaskoczona, ale od razu się zgodziła.

Już wcześniej zachwycała nas swoim klasycznym, eleganckim pięknem w wielu kampaniach reklamowych i sesjach zdjęciowych. Pojawiła się m.in. w kampanii Nenukko i Bohoboco.

Dziś duet tworzący Bohoboco - Kamil Owczarek i Michał Gilbert Lach - ponownie postanowili uczynić Norowicz twarzą swoich produktów. 81-letnia modelka promuje swoim wizerunkiem najnowsze perfumy polskiej marki - Olibanum Gardenia (żywica i kwiat gardenii).

Co więcej, pani Norowicz pozuje tam nago. Zobacz, niesamowite zdjęcie promujące nowy zapach Bohoboco.

 

Bohoboco coraz pewniej czuje się na polskim rynku kosmetyków. W 2012 roku można było kupić ich perfumy Bohoboco No1. W tym roku postanowili działać o wiele odważniej - stworzyli aż osiem nowych zapachów. Perfumom nie można odmówić oryginalności, bo nuty zapachowe są zaskakujące: karmel z solą morską, kawa z białymi kwiatami, czerwone wino z brązowym cukrem, wanilia i czarny pieprz... Wszystkie zapachy należą do kategorii unisex.

W kampanii reklamowej perfum pojawia się również Maja Salamon, ona promuje perfumy Sea Salt and Caramel.

Więcej o: