Zaskocz drugą połówkę! Trzy najdziwniejsze prezenty na Walentynki

Pluszowy miś, kartka z serduszkiem, bukiet kwiatów albo czekoladki - to najbardziej oczywisty pomysł na prezent dla partnerki lub partnera z okazji Walentynek. Można też postawić na nieco bardziej nietypowe upominki. Wybraliśmy trzy, naszym zdaniem, najdziwniejsze, a jednocześnie najbardziej zaskakujące

Poczta balonowa

Zamiast poczty kwiatowej - przesyłka z balonem. Jak to działa? Ukochana osoba dostaje kurierem biały karton. Po otwarciu, ze środka wyłania się balon lub kilka balonów (np. w kształcie serca) napełnionych helem, do których przyczepiony jest bilecik z miłosnym wyzwaniem. Balony przyczepione są do kartonu ciężarkiem. Sprzedawcy zapewniają, że balon może unosić się w powietrzu nawet do kilkunastu dni. Koszt prezentu to od ok. 40 zł wzwyż. Kartony i balony o większych rozmiarach kosztują ok. 90 zł.

 

Bluzy dla zakochanych

To prezent dla dwojga. Bluzy dla zakochanych mają wspólny motyw, np. na jednej napis "Mr", na drugiej - "Mrs" lub ułamane połówki serca. To jednak nieco ryzykowny upominek - w niektórych przypadkach napisy mają sens tylko wtedy, gdy partner lub partnerka stoi obok. Przykład: bluza ze strzałką i napisem "Moja lepsza połowa" lub hasłem "Together we are complete", które podzielone jest na dwie części. Zestaw dwóch bluz to koszt od ok. 100-120 zł.

Walentynkowe jabłko

Czekoladki mogą nie być dobrym pomysłem, jeśli druga połowa nie przepada za słodyczami lub zwyczajnie się odchudza. Najbezpieczniej zainwestować w owoce, czyli np. walentynkowe jabłko z napisem "Kocham Cię". Napisy są albo "wydrapywane" w skórce, albo powstają jeszcze zanim jabłka zaczną się rumienić - sadownicy umieszczają na nich naklejki. Cena jednego jabłka dochodzi nawet do 3 złotych. Ukochana osoba dostaje więc nie tylko ciekawy gadżet, ale i porcję witamin.

Więcej o: