Konkurs! Wymyśl hasło opisujące naszą stronę

Już od miesiąca odwiedzacie naszą stronę w nowej, zupełnie odmienionej odsłonie. W związku z tym mamy dla Was konkurs i jak zawsze, atrakcyjne nagrody!

Nasz serwis przeszedł ostatnią sporą metamorfozę. Zmieniliśmy nie tylko wygląd strony głównej, ale także poszczególne działy tak, aby ułatwić Wam poruszanie się w obrębie serwisu i jeszcze szybsze odnalezienie najciekawszych artykułów i galerii z ubraniami oraz dodatkami z aktualnych kolekcji.

Specjalnie dla Was codziennie przygotowujemy porcję najświeższych informacji ze świata mody, pokazujemy lookbooki znanych marek oraz przeglądy najgorętszych trendów sezonu. Przedstawiamy Wam nowinki urodowe, pielęgnacyjne oraz nowości kosmetyczne.

Zmieniliśmy także wygląd naszej bazy produktowej, w której znajdziecie ubrania i dodatki tylko z aktualnych kolekcji oraz adresy sklepów we wszystkich miastach w Polsce, tak aby ułatwić Wam zakupowe szaleństwa!

Zadanie konkursowe

Do tej pory naszym hasłem przewodnim było zdanie " Największa szafa w sieci!". Teraz chcemy, byście to Wy najtrafniej opisały nasz serwis - właśnie takim jednym, kluczowym zdaniem, które najlepiej określać będzie naszą nową stronę.

Konkurs potrwa od 1 do 14 października.

W tym czasie na adres konkursavanti24@agora.pl wysyłajcie swoje hasła promujące serwis avanti24.pl ( każda i każdy z was może przysłać kilka swoich propozycji). Nie zapomnijcie podac swoich danych adresowych i telefonicznych.

Nagrody:

Nagroda główna to telefon Samsung GALAXY Ch@t B5330

Telefon Samsung Galaxy został stworzony z myślą o osobach, które chcą mieć stały dostęp do serwisów społecznościowych i nie wyobrażają sobie możliwości utraty kontaktu z szerokim gronem przyjaciół. Dzięki połączeniu fizycznej klawiatury QWERTY z wygodnym, dotykowym, 3- calowym ekranem, GALAXY Ch@t zapewnia niespotykany komfort użytkowania i sprawia, że dzielenie się treściami multimedialnymi staje się jeszcze łatwiejsze.

Nagrody pozostałe:

- 10 bransoletek marki Elixa od Apart

- 10 zestawów kosmetyków Dr Irena Eris Vitaceric - Energizująca emulsja na dzień SPF 15, Witalizujący krem pod oczy oraz Multifunkcyjny krem witalizujący do twarzy SPF 20 - Light Beige 01

- 10 zestawów bielizny Lupoline - Zmysłowa koszulka z miseczkami typu push-up w klasycznym czarnym kolorze wzbogacona o wytworną koronkę w kolorze wina, z najnowszej kolekcji jesień-zima 2012/13.

- 10 zestawów Beyonce Pulse od COTY - Woda perfumowana oraz mgiełka Beyonce Pulse

Czekamy na wasze propozycje i życzymy powodzenia!

Zapoznajcie się z regulaminem!

Więcej o: