Jesiennie w divie - New York in fall

Jeszcze chwila a opadną liście. Złota, polska jesień, gdy jest kolorowa, ma w sobie coś kuszącego. Nic dziwnego, że powstała kolekcja biżuterii inspirowaną tą porą roku.

Z początkiem września w sklepach divy pojawi się nowa kolekcja biżuterii "New York in fall", zainspirowana ciepłymi kolorami jesieni.

Złote, brązowe, czerwone, rude i żółte liście zaścielą ulice, podobnie jak sklepy divy będą  mieniły się tymi królewskimi kolorami, które pokryją pierścionki i naszyjniki.

"Nowy Jork to miasto nowoczesności i dobrego stylu, dlatego nasi projektanci często poszukują w nim inspiracji. Tak właśnie powstała nowa kolekcja biżuterii diva, nawiązująca do tęczy barw i kolorów jakie jesienią można spotkać w tym mieście" - mówi Aneta Śliwa, Marketing Manager marki diva w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Jesienne kwiaty i liście w divie, 59 zł

"New York in fall" utrzymana jest w najmodniejszych odcieniach sezonu. Czekolada, imbir, oliwka czy burgund to kolory, które znalazły się w subtelnych ozdobach divy. W kolekcji dominuje jednak kolor starego złota . Metalowe wykończenia ozdób, oryginalne gniecenia i formy sprawiają, że ta biżuteria to niezbędny dodatek na nadchodzący sezon. Duże i efektowne bransolety z kolorowymi kamieniami , wyraziste naszyjniki z łańcuszków i jesiennych motywów liści i piór, oryginalne formy pierścionków dodadzą charakteru i niepowtarzalności każdej jesiennej stylizacji.

Najnowsza kolekcja dostępna jest w sklepach od 6 wrzesnia . Ceny biżuterii zaczynają się już od 14 zł .

ZOBACZ KOLEKCJĘ W GALERII

Więcej:

Biżuteria Mango - jesień/zima 2011

Więcej o: