17 edycja Marszu Różowej Wstążki

Rusza 17. edycja Marszu Różowej Wstążki organizowanego w ramach Wielkiej Kampanii Życia - AVON kontra Rak Piersi. W tegorocznej odsłonie akcja odbędzie się pod hasłem Rusz z Pomocą! - AVON WALK - Marsz Różowej Wstążki.

Marsz Różowej Wstążki odbędzie się 7 czerwca, dzięki wspólnemu zaangażowaniu marki AVON oraz Stowarzyszenia Amazonki Warszawa-Centrum , które od wielu lat pomaga kobietom w walce z rakiem piersi. . Ta ważna inicjatywa społeczna, nie tylko szerzy wiedzę na temat profilaktyki raka piersi, ale także daje nadzieję - uświadamia Polkom, że wcześnie wykryta choroba to nie wyrok.

Koszulka zaprojektowana przez Gosię Baczyńską dedykowana kampanii

W ramach tegorocznej kampanii każdy uczestnik marszu będzie mógł aktywnie przyłączyć się do walki z rakiem i pomóc innym. Obecność na AVON WALK - Marszu Różowej Wstążki 2014 oraz późniejszym pikniku ma kluczowe znaczenie, ponieważ liczba uczestników i ich zaangażowanie przełoży się na liczbę ufundowanych przez AVON badań USG piersi. Wystarczy 7 czerwca o godzinie 12.00 zjawić się przy Kolumnie Zygmunta, skąd pod hasłem "Rusz z pomocą!" wystartuje AVON WALK - Marsz Różowej Wstążki i przejdzie ulicami Warszawy. Każdy, kto zdecyduje się pokonać trasę i zaangażować w dodatkowe aktywności przewidziane przez organizatora, przyczyni się do ufundowania kolejnych badań USG piersi.

Akcja wspierana jest także przez wyjątkowe, zaangażowane społecznie Ambasadorki: utalentowaną prezenterkę telewizyjną - Agnieszkę Popielewicz , znakomitą aktorkę - Małgorzatę Pieczyńską oraz znaną aktorkę i producentkę teatralną - Beatę Ścibakównę . Najważniejsze wydarzenie kampanii AVON WALK - Marsz Różowej Wstążki uświetnią swoją obecnością także Ambasadorki produktów marki AVON - Weronika Rosati i Małgorzata Socha oraz nowy męski Ambasador - Jarosław Bieniuk . W role prowadzących wcielą się Dorota Wellman oraz Filip Chajzer .

Beata Ścibakówna jedna z ambasadorek akcji

W akcję zaangażowała się również znana, polska projektantka Gosia Baczyńska , która stworzyła unikalne koszulki dedykowane kampanii. Można je już kupić na stronie internetowej poświęconej wydarzeniu www.avonwalk.pl oraz 7 czerwca podczas AVON WALK - Marszu Różowej Wstążki. Koszulka jest symbolem solidarności w walce z rakiem piersi. Każdy, kto ją kupi wspomoże kampanię. Całkowity dochód ze sprzedaży koszulek przeznaczony będzie na Stowarzyszenie Amazonki Warszawa - Centrum, w celu dofinansowania badań USG piersi.

Ważnym elementem wydarzenia jest możliwość skorzystania na miejscu z badań USG, konsultacji lekarskich oraz mammograficznych. Przewidziano także liczne atrakcje, m.in. strefy urody, gdzie każda kobieta będzie mogła zrobić manicure lub profesjonalny brafitting, a także skorzystać z porad makijażystki AVON Hanny Knopińskiej oraz gwiazdy -Weroniki Rosati.

Więcej informacji o Marszu Różowej Wstążki na www.wielkakampaniazycia.pl oraz na stronie dedykowanej wydarzeniu www.avonwalk.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA