KappAhl i 50 twarzy Greya - czego możemy się spodziewać?

Marka KappAhl poinformowała nas o niecodziennej kolekcji, która pojawi się w salonach 6 listopada. Do współpracy zaproszono bowiem E.L. James, autorkę bestsellerowej powieści erotycznej ?50 twarzy Greya?, która sprzedała się na całym świecie w milionach egzemplarzy.

E.L. James i trylogię jej autorstwa ("Pięćdziesiąt twarzy Greya", "Ciemniejsza strona Greya" i "Nowe oblicze Greya") nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Nawet jeśli nie czytałyście żadnej jej powieści, na pewno o niej słyszałyście i wiecie mniej więcej, jaka jest jej zawartość.

Informacja przekazana przez KappAhl jest bardzo tajemnicza. Wiemy jedynie, że kolekcja, która powstała przy współpracy z powieściopisarką, pojawi się w salonach marki 6 listopada 2013 roku.

Tego typu kooperacje pojawiały się już w Kappahl wcześniej. Kolekcje z serii "Vintage Stories" inspirowany były filmami lub dekadami mody, po raz pierwszy jednak KappAhl zaprosił do współpracy postać kontrowersyjną, kojarzącą się jednoznacznie z seksem i erotyką.

Zastanawia nas też fakt, że to właśnie KappAhl, marka, którą kojarzy raczej z prostymi, klasycznymi fasonami, postanowiła wypuścić kolekcję inspirowaną stylem S/M. Taka współpraca bardziej pasowałaby według nas do innej skandynawskiej sieciówki- np. H&M, która wypuściła na rynek bardzo udaną linię inspirowaną filmem "Dziewczyna z tatuażem".

KappAhl i 50 twarzy greyaKappAhl i 50 twarzy greya fot. mat. prasowe

Ciekawe jesteśmy, jakie elementy garderoby znajdziemy w tej niecodziennej linii. Czy będzie to zmysłowa bielizna, a może coś bardziej pikantnego? Czy w kolekcji pojawią się jakieś akcesoria?

Co może znaleźć się w kolekcji?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.