Concept store EVA MINGE & ESOTIQ

Już otwarty pierwszy w Polsce concept store EVA MINGE & ESOTIQ! Unikalny format jest połączeniem silnej osobowości projektantki światowego formatu EVY MINGE z delikatnością i kobiecością reprezentowaną przez bieliznę ESOTIQ Exclusive Lingerie.

Na przestrzeni 100m? doszło do spotkania luksusu modowych wybiegów w postaci kolekcji odzieży ready-to-wear EVY MINGE z intymnością buduaru koronkowych biustonoszy i gorsetów ESOTIQ.

W concept store EVA MINGE & ESOTIQ znajdują się ubrania, bielizna i dodatki , stanowiące codzienną garderobę nowoczesnej kobiety. Salon został podzielony na dwie strefy, lewą stronę zajmuje kolekcja Eva Minge, prawą zaś bielizna marki Esotiq. Jest to pierwszy tego typu salon oferujący klientkom produkty dwóch marek . Ubrania będą charakteryzować się prostotą form i szlachetnością materiałów. Klientki ceniące dobre krawiectwo i najwyższej jakości materiały znajdą szereg marynarek, płaszczy, sukienek, spodni , bluzek i dodatków. Nowością jest uzupełnienie kolekcji o jeansy. Modułowa forma kolekcji sprawia, że ubrania można dowolnie zestawiać.

Niezwykle ważnym elementem garderoby jest prawidłowo dobrana bielizna. W salonie Eva Minge & Esotiq każda klientka może liczyć na nieodpłatną pomoc profesjonalnej brafiterki .

Równie niezwykły jak asortyment jest wystrój salonu łączący nowoczesność z luksusową klasyką. Połączenie czerni i złota przeplata się z nieskazitelna bielą. Na głównej złotej ścianie, naprzeciwko wejścia  umieszczone zostały loga dwóch Marek,  tuż obok  znajdują się przestrzenne przymierzalnie zapewnią klientkom komfort i poczucie indywidualności.

Salon zlokalizowany jest na parterze galerii Silesia przy alei Mikołowskiej 49.

Więcej o:
Copyright © Agora SA