American Eagle Outfitters w Galerii Mokotów

24 listopada kultowa amerykańska firma odzieżowa American Eagle Outfitters otwiera nowy sklep w Warszawie, w Galerii Mokotów. Będzie to drugie po Arkadii miejsce w Polsce, w którym będzie można kupić produkty marki.

Drugi sklep cieszącej się coraz większą popularnością firmy odzieżowej American Eagle Outfitters zostanie otwarty 24 listopada w Galerii Mokotów w Warszawie. Oferta sklepu będzie obejmowała ubrania American Eagle Outfitters oraz szeroki wybór bielizny marki siostrzanej American Eagle Outfitters, Aerie Lingerie. Nowy sklep znajdzie się na 1 piętrze Galerii Mokotów i będzie zajmował powierzchnię ponad 800 m2 .

W dniu otwarcia na Klientów American Eagle będą czekały dodatkowe niespodzianki - 100 pierwszych osób, które odwiedzą sklep dostanie koszulki z limitowanej serii , a osoby chcące zrobić większe zakupy będą mogły skorzystać ze specjalnych promocji przygotowanych specjalnie na dzień otwarcia.

Dodatkowym bonusem dla klientów w dniu otwarcia będą porady jeans-fittera American Eagle Outfitters - eksperta, który pomoże dobrać odpowiedni krój jeansów do każdej kobiecej sylwetki.

"Zimowa kolekcja American Eagle Outfitters tak jak poprzednie kolekcje bazuje na koncepcji indywidualnego stylu. Została zaprojektowana tak, aby każdy mógł wybrać z niej coś dla siebie  i stworzyć stylizację podkreślającą jego osobowość. Jak zwykle to denim jest podstawą kolekcji  i gra w tym sezonie główną rolę w nowych odsłonach - z ciekawymi  przetarciami, oryginalnymi detalami i w nowych krojach." - mówi Agata Milewska, Marketing Manager American Eagle Outfitters.

American Eagle cieszy się też dużą popularnością wśród celebrytów. W ubraniach AEO pokazywał się już wielokrotnie aktor Maciej Musiał , a ambasadorka marki Olga Bołądź ceni sobie jej ubrania za wygodę, casualowy amerykański design i jakość wykorzystywanych materiałów.

Tydzień po oficjalnym otwarciu sklepu, 1 grudnia, marka szykuję specjalną imprezę dla swoich Klientów. W atrium Galerii Mokotów będzie można spotkać redaktorów radia Roxy - Piotra Kędzierskiego i Michała Migałę oraz zobaczyć jak prowadzą program 2 neurony i 3 jądra na żywo ze studia American Eagle. Po zakończeniu audycji w sklepie pojawi się nastoletni idol - aktor Maciej Musiał, który był również obecny na uroczystym otwarciu sklepu w Arkadii.

Więcej o: