Książka Bobbi Brown już w sprzedaży

Znana ze swoich instruktażowych i traktujących o urodzie oraz stylu życia książek,uznana na całym świecie artystka makijażu Bobbi Brown z dumą prezentuje swojąsiódmą książkę poświęconą urodzie, zatytułowanąPretty Powerful: Beauty Storiesto Inspire Confidence.

W książce Bobbi pyta wiele kobiet, sław i lekkoatletek o to, czym jest dla nich uroda, a wszystkie one dzielą się interesującymi i motywującymi opowieściami.

Pretty Powerful dostarcza czytelniczkom wskazówek i porad, których oczekują od Bobbi, a także niesie podnoszący na duchu przekaz, że wszystkie kobiety są piękne.

W tej książce Bobbi przyjmuje wyjątkowe podejście, dzieląc kobiety na kategorie według ich stylu, który odzwierciedla ich osobowość i wygląd - naturalne, promienne, silne, klasyczne, autentyczne, odważne.

Kobiety znajdujące się w każdej z tych kategorii zostały podzielone na grupy -

filantropka Lauren Bush znajduje się na czele grupy Pretty Natural, aktorka Gabourey Sidibe otwiera grupę kobiet Pretty Radiant; bokserka Keisher "Fire" McLeod-Wells jest reprezentantką grupy Pretty Strong; Pretty Classic zaczyna się od modelki Nancy Donahue, pisarka Lee Woodruff otwiera grupę Pretty Autenthic; piosenkarka Estelle reprezentuje grupę Pretty Bold. Przez to, że celem Bobbi od zawsze było podkreślanie kobiecego piękna, czytelniczki mogą bez trudu odnaleźć się na tych stronach i poznawać odmienne style, które są im bliskie. Książka Pretty Powerful , pełna niezwykłych pomysłów na makijaż, rekomendacji najlepszych narzędzi i produktów, niezwykłych opowieści najbardziej inspirujących obecnie kobiet oraz wskazówek eksperta, których nie można znaleźć nigdzie indziej, jest niezbędnym przewodnikiem po nieprzemijającej urodzie. Jaka jest wasza opowieść o pięknie

Pretty Powerful?

Cena detaliczna: 185 zł

Książka dostępna od października w poniższych perfumeriach Douglas:

Warszawa: Galeria Mokotów, Złote Tarasy, Promenada, Arkadia

Poznań: Stary Browar

Kraków: Galeria Krakowska

Kielce: Galeria Echo

Wrocław: Galeria Dominikańska

Szczecin: Kaskada

Katowice: Silesia