Wiosenno-letnia kampania Reserved, BEAUTIFUL STORY?

Wystartowała już nowa odsłona wiosenno-letniej kampanii ?BEAUTIFUL STORY? RESERVED. Konsekwentnie przybliża ona piękne historie młodych ludzi, którzy odnieśli światowy sukces w świecie mody. Twarzą kampanii została Anne Vyalitsyna, rosyjska top-modelka.

RESERVED w najnowszej, wiosenno-letniej kampanii "BEAUTIFUL STORY" prezentuje kolejną piękną historię rosyjskiej top modelki Anny Vyalitsyny .

Wiosenna kampania RESERVED, potwierdza sprawczą siłę marzeń. Jest opowieścią o Rosjance z małego miasta, która w niespełna pół roku dołączyła do czołówki światowego modellingu. Chloé , DKNY, Calvin Klein, Fendi, Givenchy, Gucci, Marc Jacobs, Prada, Versace to tylko niektóre marki, dla których Anne regularnie pracuje. Od początku swojej kariery pojawiała się na okładkach Vogue, ELLE czy Harper's Bazaar. Mimo swoich wysokich notowań w rankingu Models.Com i niewątpliwego statusu gwiazdy pozostaje nadal otwartą i szczerą osobą.

W kadrach backstage Joachim Johnson wyjątkowo uchwycił urodę i charyzmę modelki na tle najstarszego miasta w Afryce Południowej, Kapsztad u. Plenery tego kosmopolitycznego i niezwykłego miejsca stały się również ilustracją zdjęć kampanijnych RESERVED, których bohaterką jest Anne, autorem zaś Angelo Pennetta. Międzynarodowej sławy fotograf pracujący, na co dzień z takimi osobowościami jak Claudia Schiffer, Karolina Kurkova czy Natasha Poly z największą estetyką i kunsztem oddał klimat spektakularnej i międzynarodowej kampanii "BEAUTIFUL STORY".

Do tej pory twarzami marki byli Sasha Pivovarowa, Ania Jagodzińska, Karmen Pedaru, Magdalena Frąckowiak oraz Tobias Sorensen.

Więcej informacji dostępnych jest  w najświeższym serwisie www.reserved.com

Więcej o: