Mobile Store: targi mody i designu w stołecznej Kulturalnej

Już w najbliższą  sobotę 17,12., w ostatni przedświąteczny weekend, w Cafe Kulturalna swoje kramy rozstawią najzdolniejsi projektanci. Mobile Store to sklep, który przemieszcza się po całej stolicy. Był już w UFO i w Dolinie Muminków. Tym razem pojawi się w stołecznej Kulturalnej.

Podczas akcji warszawiacy upolują perełki designu, meble, biżuterię, gadżety oraz niepowtarzalne kolekcje ubrań. W akcji weźmie udział kilkudziesięciu wystawców m.in. Mustache,Der Die Das,Anna Blauth/Bugenwilla,Anna Pięta (licoreese),designwars,MysiKrólik,NiemaSówka,Patrycja Smirnow,Karina Królak,Ewa Zwolińska,SuSok,Justin Iloveu,kolektyw Nitro i Malwina Konopacka. Wystawcy i klienci będą mieli do dyspozycji nie tylko przestrzeń kawiarni, ale również foyer Teatru Dramatycznego.

Zaplanowano też atrakcje. Artyści z pracowni sitodruku Sito działającego w zagłębiu przy Lubelskiej pomogą każdemu w przygotowaniu niebanalnego upominku. Wystarczy przynieść ze sobą własny t-shirty, bluzę, torbę, a będzie okazja samemu stworzyć na nich nadruk. Przygotowano też niespodziankę dla miłośników klocków. Michał Ławczyński, LEGO konstruktor (wyróżniony podczas konkursu na Przetwór Roku 2010) przemieni je w głośniki do sprzętu muzycznego.

Zagrają Dj Imidi i Cyryl.

Wstęp: 5zł

Godz. 12-17.30

Więcej o:
Copyright © Agora SA