Moda na czas kryzysu: pozyczara.pl

Twoja szafa pęka w szwach, a i tak przed każdą imprezą nie masz co na siebie założyć? Marzą ci się stroje od największych projektantów, ale nie chcesz zaciągać pożyczki w banku? Pożyczara.pl to nowy butik internetowy, z którego wypożyczysz sukienkę ze znaną metką i zapłacisz za nią ułamek jej prawdziwej ceny.

Ile z was choć raz nie stało przed swoją wypełnioną po brzegi szafą i zastanawiało się, jak to możliwe, że znowu nie ma co na siebie włożyć? To pytanie często przewijało się w życiu dwóch sióstr, Doroty i Kasi, miłośniczek mody i markowych ubrań, które postanowiły otworzyć nietypową wypożyczalnię. Na pomysł niecodziennego biznesu wpadły także dzięki swojemu ulubionemu serialowi "Plotkara", w którym młoda, nowojorska elita ma szafy wypchane strojami od największych projektantów.

Obecnie pozyczara.pl dysponuje ponad 40 kreacjami od polskich i zagranicznych projektantów. Na stronie znajdziemy zarówno sukienki koktajlowe ( Max Mara, Gucci czy Belenciaga), idealne do klubu ( Dawid Woliński, Patrizia Pepe) lub wieczorową, bardziej elegancką imprezę ( Dolce&Gabbana, BCBGMaxAzria).

Ceny wypożyczanych kreacji wahają się od 99 zł do 649 zł. Sporo eleganckich i klasycznych sukienek wypożyczcie już poniżej 200 zł.

Kreacje można wypożyczyć na weekend lub na tydzień.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.