Kolekcja butów Bagatt na jesień/zimę 2011

Trendy mody marki Bagatt na jesień i zimę 2011/2012 można wyszczególnić na różnych typach kobiet. W ofercie znajdziemy obuwie dla kobiet, która ceni sobie obuwie przypominające wygodą domowe pantofle.

W nowej kolekcji marki Bagatt znajdziemy obuwie damskie i męskie jak również torby, paski i kurtki skórzane w ciepłych barwach jesieni. Najmodniejsze odcienie tej jesieni, to między innymi beżowy, sarni, czekoladowy, khaki i czarny .

Obcas i stopa tworzą jedność a podeszwa jest gumowa , umożliwiająca harmonijne chodzenie. Kształty są proste bez wielu nacięć i struktur. Dominującym materiałem jest zamsz i futro .

Dla mieszkanki dużego miasta marka proponuje buty przypominające obuwie trekkingowe , lecz z powiewem dużego miasta, ponieważ na stabilnym grubym obcasie lub koturnie. Wiązania i sznurówki są ozdobą tych butów. Pojawiają się też drewniaki , które w tym sezonie może nosić nawet zimą w formie kozaczka.

Chociaż gruby obcas jest tej jesieni i zimy bardzo modny i wygodny, to w kolekcji marki Bagatt nie mogło zabraknąć seksownych szpilek. Kobieta retro, to w propozycji marki Bagatt kobieta przypominająca "divę z lat 40" poruszającą się w rytmie "Groove". Ta spełniona i świadoma kobieta nosi właśnie szpilki i uwielbia botki . Kocha bardzo ciemne kolory.

Kobieta romantyczna, nostalgiczna o stylu melancholijnym nosi obuwie na obcasach różnej wysokości ale koniecznie z paseczkiem wokół kostki . Buciki zakończone są często do szpica, co nadaję im lekkości i delikatności.

Więcej o: