Ciepłe swetry na chłodną jesień od Gatty

Na chłodne jesienne dni i długie, zimowe wieczory Gatta oferuje swoim klientkom wyjątkowo ciepłe swetry, kamizelki i poncza z odzieżowej kolekcji Gatta Bodywear. Okrycia cechuje kobieca linia cięcia i neutralne kolory - modne szarości, beże i subtelne fiolety, które stanowić będą doskonałe uzupełnienie naszej jesiennej garderoby.

Gatta Bodywear to różnorodna kolekcja odzieży dla kobiet, w której odnaleźć można zarówno eleganckie sukienki, garniturowe spodnie, marynarki, jak i casualowe bluzki i koszule. Nowością w tym sezonie są natomiast swetry, dostępne w pięciu ciekawych wzorach i neutralnych, łatwych do zestawienia z innymi, kolorach.

Swetry i kamizelki Gatty mogą być doskonałą alternatywą dla marynarek lub też stanowić uzupełnienie mniej oficjalnego stroju. Wybierać można spośród luźnych okryć bez rękawów w szarym kolorze, beżowych swetrów z rozłożystymi napami czy też poncza z golfem w kolorze czarnym, szarym, lila i ecru . Nowością jest też kobiecy kardigan z subtelnymi aplikacjami na ramionach.

Ciepłe jesienne okrycia Gatta Bodywear dostępne są w salonach Gatty na terenie całego kraju. Ich ceny wahają się od 119,90 zł w przypadku poncza, do 219,90 zł przypadku swetra z długimi rękawami i luźnej kamizelki w kolorze jasnej szarości.

Więcej o: