Pierwsza autorska kolekcja Moniki Jaruzelskiej

Jedna z pierwszych polskich stylistek, długoletnia szefowa działu stylizacji Twojego Stylu, współzałożycielka szkoły Designu i Mangementu zaprojektowała kolekcję ubrań i dodatków, które sama chciałaby nosić

3 września w warszawski centrum Handlowym Klif pojawił się nowy butik, a w nim niezwykle elegancka i klasyczna kolekcja ubrań i dodatków sygnowana nazwiskiem jednej z najbardziej znanych polskich stylistek, Moniki Jaruzelskiej.

Salon jest unikatowym połączeniem klubu dla kobiet, szkoły dla stylistów i atelier, w którym klientki będą mogły, z pomocą właścicielki, odnaleźć swój styl.

Kolekcja, która znajduje się w butiki przypadnie do gustu wszystkim kobietom ceniącym ponadczasową klasykę, elegancję, a przede wszystkim wygodę. Adresatkami kolekcji są aktywnie zawodowo panie, które cenią luksus i dyskretny szyk. Stąd ograniczona paleta barw,  z przewagą szarości oraz beżu, a także fasony modelujące sylwetkę połączone z najlepszymi dzianinami.

W kolekcji znalazły się miękko układające się na sylwetce sukienki o uproszczonej formie, które w zależności od dodatków, idealnie nadadzą się zarówno do pracy, jak i na biznesową kolację.

Oprócz ubrań naszą uwagę zwróciły eleganckie dodatki, szczególnie skórzane torebki zgodne z najgorętszymi trendami sezonu.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.