Dossier marki: MEXX

Dewiza marki: Mexx to coś więcej niż moda. Mexx to styl życia, pasja i ludzie

NAZWA MARKI: Mexx

LOKALIZACJA: Marka skupia 14 salonów firmowych na terenie Polski. Sklepy znajdują się w Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Warszawie i we Wrocławiu.

DOSTĘPNY ASORTYMENT: Mexx ma w ofercie odzież damską typu casual i elegancką. Każda kolekcja to sukienki, kostiumy, bluzki koszulowe, spodnie, płaszcze. Marka ma również kolekcję męską w pełnej ofercie, tj. garnitury, koszule, kurtki, swetry. Ponadto Mexx oferuje akcesoria: biżuterię, szale, apaszki, krawaty, czapki, rękawiczki, skórzane torby.

WYSTRÓJ SKLEPÓW: Wystrój wszystkich firmowych sklepów jest prosty i nowoczesny. Główne połączenia to biel, czerń i brąz. Ubrania są wyeksponowane według klucza kolorystycznego. Akcesoria są wystawione na oddzielnych regałach i stojakach oraz przy kasie. Towary objęte obniżką czy sezonową wyprzedażą leżą na specjalnie oznakowanych stołach.

CENY: od 49 zł (bluzki, topy) do 999 zł (kurtki zimowe)

DOSTĘPNE ROZMIARY: damskie XS-XL, męskie 46-56 (marynarki, spodnie, garnitury); S-3XL (koszule, dzianina, T-shirty)

SYSTEM ZWROTÓW I WYMIANY: Istnieje możliwość zwrotu lub wymiany zakupionego towaru w ciągu 5 dni (licząc od następnego dnia po transakcji). Warunkiem jest okazanie paragonu.

EKSPOZYCJA: Zmienia się co tydzień.

SYSTEM PŁACENIA: Gotówka, karty płatnicze.

NOWE DOSTAWY: Raz w miesiącu. Na życzenie towar może być sprowadzony z innego salonu.

GODZINY OTWARCIA: Salony usytuowane w centrach handlowych są czynne w godzinach pracy centrów, tj. od 9 do 21 lub od 10 do 22.

Więcej o: