Motyw sezonu: futro na co dzień

Moda na futra powraca. Nie jest to już jednak synonim ekskluzywnego haute couture.

Otulona

Najważniejsze, by futro było miękkie i lekkie. Fason i długość możesz wybierać.

Nosimy futra na co dzień, modne są futrzane płaszcze, płaszczyki o długości 3/4, dozwolony jest nawet fason sportowej kurteczki. Hit sezonu to krótkie wdzianko z podkreśloną talią i marszczonymi rękawami. W wersji ekologicznej futro jest oczywiście sztuczne.

Miękki detal

Wersja "futro od stóp do głów" to dla ciebie za dużo? Wybieraj proste modele z efektownym futrzanym wykończeniem.

Futrzany kołnierz czy szeroki mankiet kończący rękaw płaszcza dodają elegancji i kobiecej zmysłowości. Projektanci chętnie umieszczają elementy z futra nawet na sportowych kurtkach z ortalionu, choć najlepszy efekt daje połączenie futrzanych detali z kurtką czy płaszczem o minimalistycznym kroju. Bardzo modne są zestawienia monochromatyczne, np. futrzane mankiety i kołnierz w barwie ubrania.

Dodatki

Miękka etola, mufka, a może ciepłe nauszniki? Wybierz coś dla siebie - te dodatki sprawią, że zniesiesz każdy mróz!

Jeśli lubisz nieco zwariowane gadżety, spodobają ci się nauszniki z kolorowego futra, puchata czapka uszanka, najlepiej w całości uszyta z króliczego lub lisiego futra, albo torebka, którą można pomylić z małym zwierzakiem. Oczywiście wśród modnych futrzanych dodatków znajdziesz również bardziej stonowane. Świetnym uzupełnieniem klasycznego stroju mogą być miękki szal z futra, etola lub wykończone futerkiem rękawiczki.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.