H&M x Balmain: mamy wszystkie zdjęcia kolekcji + ceny

Chociaż kolekcja trafi do sklepów dopiero 5 listopada, a w oficjalnych kanałach marki H&M oraz na instagramowym profilu projektanta udostępniono jak na razie tylko kilka projektów oraz kampanię promującą linię, możemy już zobaczyć jak będzie wyglądała CAŁA kolekcja! Jak to możliwe?

W czasach, w których pilnie strzeżone albumy muzyczne czy filmy trafiają do sieci na kilkanaście dni przed oficjalną premierę, trudno utrzymać coś w tajemnicy. Kontrolowane "wycieki" podgrzewają atmosferę wokół wyczekiwanego wydarzenia i nie pozwalają ani na chwilę zapomnieć o nadchodzącej premierze.

Zobacz wideo

Instagram źródłem informacji

Zdjęcia produktów, które znajdą się w kolekcji Balmain dla H&M, pojawiły się w sieci dzięki amerykańskiej dziennikarce Kathryn Swartz Rees. Jak to się stało, że w ręce Rees wpadł cały loobook kolekcji? Według słów samej zainteresowanej, przez zupełny przypadek, w trakcie wyszukiwania w przeglądarce materiałów dotyczących współpracy projektanta i szwedzkiej sieciówki. Link do całej kolekcji, która znajdowała się w zasobach H&M nie jest już dostępny, ale dzięki Rees wszystkie zdjęcia znalazły się na jej instagramowym profilu.

To będzie niezwykła kolekcja

Oglądając wszystkie projekty, które za niecały miesiąc znajdą się w salonach H&M oraz w internetowym sklepie sieciówki, trudno oprzeć się wrażeniu, że będzie to najbardziej spektakularna kolekcja w dziejach tej marki. Dopracowane w najmniejszym szczególe ubrania z linii damskiej oraz męskiej, a także piękne dodatki nie pozostawiają wątpliwości, że Olivier Rousteing to wielki projektant, a popularna marka odzieżowa stanęła na wysokości zadania.

Zobaczcie, co znajdziecie w kolekcji Balmain x H&M już 5 listopada - jest co oglądać i czym się zachwycać! >>

Jak podoba ci się kolekcja Balmain dla H&M?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.