Decathlon SHAPE+: ubrania modelujące sylwetkę

SHAPE + to kolekcja odzieży z efektem płaskiego brzucha, opracowana przez Decathlon. Ubrania z tej linii to propozycje dla kobiet, które ze względu na swoje niedoskonałości czują się na podczas ćwiczeń niepewnie. Koszulki i legginsy ukrywają mankamenty i sprawiają, że czujemy się lepiej w swoim ciele.

Kolekcja SHAPE+ Decathlon to różne fasony koszulek i legginsów , dzięki czemu każda z nas znajdzie coś dla swojego rodzaju figury. Do wyboru mamy modelujące topy, koszulki z rękawami i bez , a także 4 rodzaje legginsów: rybaczki, legginsy 7/8, legginsy (długie) i spodnie regular . Wszystkie, dostępne w najmodniejszych kolorach, jak i klasycznej czerni.

Decathlon SHAPE+

Absolutnym hitem serii SHAPE+ są spodnie z szerokim pasem, wykonanym z poliamidu i elastanu, który wygładza i spłaszcza brzuch. Specjalny krój legginsów jednocześnie podkreśla piękne kształty każdej kobiety, bez względu na to, czy nosi rozmiar 36, czy 46. Z tego samego materiału stworzony został modelujący top , który optycznie wyszczupla sylwetkę, a dzięki bocznym szwom wydłuża ją i wysmukla, jednocześnie podtrzymując i ujędrniając biust.

OBEJRZYJ KOLEKCJĘ SHAPE+ DECATHLON>>

Zobacz wideo
Więcej o: