EWA MOS X HOUSE: autorska kolekcja na wakacje

Najnowszy lookbook HOUSE to efekt współpracy marki z polską ilustratorką i graficzką Ewą Mos. Stworzone przez Ewę na wyłączność marki grafiki to między innymi uchozaur, kolorowe czaszki, pomadki czy wyszminkowane usta w kilku wersjach.

Co znajdziemy w kolekcji EWA MOS X HOUSE ? W wersji damskiej to przede wszystkim bawełniane t-shirty i krótsze bluzy z dużymi nadrukami, wkładane przez głowę. Na zainteresowanie zasługują też lekko połyskujące legginsy i spódnica typu skater z printem ust. Wśród dodatków znalazły się przypinki i naszywki, mające za zadanie podkręcić dowolną stylizację. Są też czapki, niezbędny latem parasol, czy kopertówka z łańcuszkiem.

HouseHouse Fot. MACIEK CZARNECKI Fot. MACIEK CZARNECKI

W męskiej kolekcji dominują zachowane w oldschoolowym klimacie t-shirty czy bluzy, a wśród dodatków znajdzie się czapka z daszkiem i fragmenty bielizny.

OBEJRZYJ CAŁA KOLEKCJĘ HOUSE >>

Linia będzie dostępna w sprzedaży w wybranych salonach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym house.pl od początku sierpnia. Tam też podziwiać będzie można wyjątkowe witryny, które towarzyszą premierze kolekcji.

Partner - materiał

parasole jak dzieło sztuki

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.