Kostiumy kąpielowe Decathlon

W Decathlonie znajdziemy nową kolekcję kostiumów kąpielowych marki Tribord - są one zaprojektowane i skrojone tak, aby podkreślić atuty sylwetki.

Projektanci Decathlonu zadbali o to, aby każda kobieta znalazła kostium, który będzie idealnie spełniał jej potrzeby. Najmodniejsze tego lata wzory i kolory znajdziemy w różnych fasonach. Możemy wybierać nie tylko spośród niezwykle bogatej oferty najróżniejszych krojów bikini, tankini, jedno - i dwuczęściowych kostiumów Tribord , ale również kompletować różne fasony i rozmiary góry i dołu - w zależności od typu figury.

Kostium kąpielowy z nowej kolekcji Decathlon 39,98 zł

Przy podejmowaniu decyzji o zakupie kostiumu dobrze jest także wziąć pod uwagę typ karnacji. Na przykład osoby obdarzone bladą, trudno opalającą się skórą, powinny wybierać intensywne i wyraziste kolory, a te, które opalają się łatwo - ciepłe brązy, żółcie i pomarańcze. Przy wyborze stroju powinniśmy wziąć pod uwagę także rodzaj aktywności. Jeśli jesteś zawodową sportsmenką, wybierz kostium z materiału o wyższej zawartości elastanu. Wszystkie kostiumy Tribord posiadają możliwości regulacji, które zapewnia swobodę ruchów, stabilność i wygodę przy uprawianiu ulubionego sportu.

Zobacz wideo

KOSTIUMY KĄPIELOWE Z NOWEJ KOLEKCJI DECATHLON OBEJRZYSZ TUTAJ>>

Partner - materiał

zobacz wybrane produkty

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.