Suknie ślubne Sylwia Kopczyńska

Oryginalne połączenie ręcznie wykańczanych koronek i tiuli z odważną formą to cechy wyróżniające suknie ślubne autorstwa Sylwii Kopczyńskiej. Jej projekty zostały dostrzeżone przez zagraniczne media, między innymi przez miesięcznik Vogue. Zobaczcie, jak wyglądają suknie ślubne zaprojektowane przez Sylwię Kopczyńską.

Projekty sukien ślubnych są odzwierciedleniem duszy projektantki. Sylwia Kopczyńska bardzo  ceni jakość, która wcale nie oznacza konserwatyzmu czy nudy. Projektantka bawi się łączeniem stylów, dlatego w jej projektach odnajdziemy elementy bajkowej wróżki, boho jak i dziewczęcy urok Audrey Hupburn.

Projekt: Sylwia Kopczyńska Projekt: Sylwia Kopczyńska  NICHOLASJAVED Suknia ślubna Sylwia Kopczyńska Fot. NICHOLAS JAVED

Projektantka podziwia formy i konstrukcje Oscara de la Renty i lekkość projektów Very Wang. Jednak jej największą inspiracją jest kobieta. Kobieta realna, biegnąca rano na tramwaj, pijąca kawę w kawiarni, idąca ulicą krok przed Sylwią. Dostrzega piękno w codzienności. A jaka jest kobieta, która ubiera Sylwia Kopczyńska? To kobieta niebanalna i świadoma, wolna, ceniąca jakość, lubiąca podkreślać swoją kobiecość.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.