Przecena w Ryłko: koturny, sandały i szpilki na lato

Masywne koturny i platformy, kobiecie szpilki, a także dziewczęce, delikatne sandałki - teraz wszystkie te modele kupimy w Ryłko dużo taniej!

Buty Ryłko to świetna jakość w bardzo modnym wydaniu. Obecnie we wszystkich salonach marki trwają wyprzedaże, a to świetna okazja, aby kupić buty nawet 50% taniej!

Przecena w Ryłko: koturny, sandały i szpilki na latoPrzecena w Ryłko: koturny, sandały i szpilki na lato 229,90 zł /229,90 zł 229,90 zł /229,90 zł

Nam szczególnie przypadły do gusty sandały na masywnej, drewnianej platformie . Będziemy je nosić do zwiewnych sukienek maxi, aby nieco przełamać ich delikatny, romantyczny charakter.

Eleganckie i wygodne szpilki będą nam świetnie służyły podczas letnich przyjęć. Sandałki i espadryle zapakujemy za to do naszej wakacyjnej walizki.

Przecena w Ryłko: koturny, sandały i szpilki na latoPrzecena w Ryłko: koturny, sandały i szpilki na lato W Ryłko znajdziemy m.in. wygodne sandały i baleriny, 199,90/199,90 zł W Ryłko znajdziemy m.in. wygodne sandały i baleriny, 199,90/199,90 zł

WIĘCEJ BUTÓW RYŁKO Z WYPRZEDAŻY WRAZ Z CENAMI ZNAJDZIESZ W GALERII>>

źródło: Okazje.info

Więcej o: