Pastelowe torebki Goshico id

Linia id marki Goshico to m.in. torebki w najmodniejszych kolorach tego sezonu: pudrowym różu, mięcie i beżu.

Pastelowe dodatki już dawno opanowały letnie kolekcje. Uwielbiamy je bo dodają lekkości i delikatności każdej stylizacji. Podobnie jak torebki Goshico, które kuszą nas także oryginalnym fasonami.

Pastelowe torebki Goshico id

Co o tej kolekcji mówi Małgo Kotlonek, projektantka Goshico?

Tworząc letnie kolekcje, lubię używać energetycznych, nasyconych kolorów. Są wyraziste i odważne, a lato to pora roku, kiedy pozwalamy sobie zazwyczaj na więcej szaleństwa. Ale tak naprawdę mojemu sercu i estetycznemu zmysłowi bliższe są pastele , dlatego moje "projektowe" lato w GOSHICO również nie może się bez nich obyć - zwłaszcza modele skórzane z linii id!

Lakierowaną skórę w kolorze pudrowego różu pokochałam od pierwszego wejrzenia. Żeby nie było zbyt "cukierkowo" zestawiłam ją ze skórą z wyciskanym wzorem w kolorze jasnej szarości. Powstał kuferek FLOWERBAG i cudowna BOXY. Mięta nigdy mi się nie znudzi , a niezależnie od trendów pytają też o nią klientki. Dlatego w tym sezonie kolor ten przeplata się zarówno przez kolekcję KAMELEON, jak i FLOWERBAG. Kolekcja KAMELEON, to jednokolorowe, ponadczasowe modele, które na życzenie klientki mogą zostać uszyte w każdym odcieniu.

Na lato stworzyłam ponadto nowy wzór torebki, która jest teraz moim absolutnym osobistym "must-have"! Średniej wielkości torebka na ramię w nieco "surowym", ale bardzo ciekawym kolorze oliwkowo-szarym. Z kolei kolekcja FLOWERBAG, to nieograniczone możliwości łączenia kolorów. Modele z tej linii wyglądają świetnie zarówno w zestawieniu nasyconych barw, jak i pastelowych.

Pastelowe torebki Goshico idPastelowe torebki Goshico id 590 zł 590 zł

WIĘCEJ PASTELOWYCH TOREBEK GOSHICO ID ZNAJDZIESZ W GALERII>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.