Zegarki damskie Elixa Apart

Zegarki Elixa, inspirowane włoskim wzornictwem, przywodzą na myśl projekty czasomierzy czołowych domów mody Rzymu czy Mediolanu. Zobaczcie jakie wzory znajdziecie w aktualnej kolekcji marki.

Oryginalne, gustowne wzornictwo i otwarcie na najnowsze trendy to cechy charakterystyczne marki Elixa. Kolekcja kreowana jest przez młodych projektantów uważnie śledzących stale zmieniające się tendencje światowej mody.

Kolekcja skierowana jest do osób ceniących modne, stylowe, niebanalne dodatki. Szeroka gama modeli od prostych, nowoczesnych wzorów po bogato zdobione, biżuteryjne, zadowoli nawet najbardziej wymagające klientki.

Koperty i bransolety większości modeli wykonane zostały ze stali szlachetnej. W zegarkach zastosowano szkła mineralne, a biżuteryjne modele zdobią migoczące kamienie. Złocenia wykonane zostały w technologii IPG. W zegarkach zastosowano japońskie mechanizmy. Kolekcja Elixa jest dostępna w salonach Apart na terenie całego kraju.

Nowością w katalogu marki są zegarki wykonane ze stali łączonej z ceramiką. Wszystkie te modele zostały wyposażone w szafirowe szkło - są ewenementem w swojej kategorii.

Obejrzyj zegarki Elixa i poznaj ich ceny>>

Więcej o: